gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

DÜnyanin İlk FotoĞraflari...

Konu, 'Çöplük' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: DÜnyanin İlk FotoĞraflari...

çok hoşlar ya ne güzel paylamışım için teşekkürler emeğine sağlık:)

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: DÜnyanin İlk FotoĞraflari...

ılk kez gordum..emegınıze saglık

DÜnyanin İlk FotoĞraflari... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atamizin FotoĞraflari...

Atamizin FotoĞraflari...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. DÜnyanin İlk GÜzellİk YariŞmasi

DÜnyanin İlk GÜzellİk YariŞmasi

dünyanın ilk 10 güzeli çıplak yarışmalar cıplak güzellik yarışması Günümüzden dört bin yıl önceye gidelim. Dünyanın ilk güzellik yarışmasının ve Troya savaşının arifesindeyiz. Ve en büyük şiirine "İlyada" ya sahne olacak o günün Anadolusu'na hayal gözüyle şöyle bir bakalım. Yumuşak çimenlere uzanarak yaz gününü kavalının sesiyle geçirmiş olan çoban yorulup susunca, kendi acemi...
  3. Dünyanin hali

Dünyanin hali

Dünyanin hali İçimde bir kıvılcım sanki bir şimşek Bu ne haldir yâ rab bilemiyorum. Bilmem rüyamıdır, düşmüdür desem, Ben gerçeği neden göremiyorum. Benliğini yitirmiş insanlık bence Dünya?da kol gezer zulüm, işkence Alnı hiç secdeye gelmeyen gence Bakıp ta haline gülemiyorum. Servet düşkünü insanın keyfi, Aldatır insanı dünya?da belki Haram mal ile yaşanan zevki Nedendir Allah?ım...
  4. Dünyanin ilk kumdan oteli

Dünyanin ilk kumdan oteli

Otel yerel bir seyahat sitesi tarafından hizmete sunuluyor. Son dönemde yapılan araştırmalar İngiliz turistlerin tercihlerinin yabancı ülke sahilleri olduğunu ortaya koymuştu. Bu kum otel girişiminin İngiliz turizmini yeniden canlandırması bekleniyor. Kum otelinin çatısının olmaması misafirlerine gece gökyüzünün açık olduğu zamanlarda yıldızları izleme keyfi sunuyor. Bu otelin...
  5. Dünyanin en'leri.

Dünyanin en'leri.

dünyanın enleri dünyanın en büyük adamı en uzun adamı büyük insanı küçük Biliyoruz ki herşeyin mutlaka bir en 'i var . bu bazen bir genişlikken bazende bir uzunluk olabilir, bazen bir sayıyken bazende bir sıcak- soğukluk olabilir.. -En geniş ülke 17 075 200 Km2 ile Rusya’dır. -En küçük ülke 0,44 Km2 ile Vatikan’dır. -En zengin 3 ülke Kanada, Norveç,ABD’dir. -En fakir 3 ülke Sierra...

Sayfayı Paylaş