gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Dünyanın konuştuğu yalan haber!!!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Dünyanın konuştuğu yalan haber [​IMG]

Bu haberi duyunca herkes şaşırmıştı! Kadının yalan söylediği ortaya çıktı...

Tunus'ta, 12 bebeğe hamile olduğunu iddia eden kadının yalan söylediği ortaya çıktı. İngiliz gazeteleri, öğretmenlik yapan 34 yaşındaki Tunuslu kadının, 6'sı kız 12 bebeğe hamile olduğunu açıklamasının ardından yapılan araştırmaya göre kadının doğruyu söylemediğini, hatta kadının hamile bile olmadığının düşünüldüğünü yazdı.
    Tunus Sağlık Bakanlığı sözcüsü, kimliği açıklanmayan kadının psikolojik sorunları olduğunu, hamileliğinin muhtemelen kendi hayal gücünden ibaret olduğunu söyledi.
    Sözcü, 12 bebeğe 9 aylık hamile olduğunu ileri süren kadının bu iddiasını kanıtlayan hiçbir bulgu bulunmadığını kaydetti.
    Muayene etmek istedikleri kadının kayıplara karıştığını söyleyen sözcünün açıklaması, kadının yaşadığı Gafsa kentindeki tek hastanenin doktorları tarafından da doğrulandı. Kadının tüm hikayeyi uydurduğundan kuşku duymadıklarını belirten bir doktor, "Televizyondan para kazanmak için böyle bir yola başvurmuş olabilir" diye konuştu.
    8 bebek doğuran Amerikalı Nadya Suleman'ın rekorunu kırmaya hazırlandığı ileri sürülen Tunuslu kadının, kısırlık tedavisi gördüğü ve bu ay sonunda 6 erkek ve 6 kız bebek dünyaya getirmesinin beklendiği iddia edilmişti.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay allahim ya, bu milletin isi kalmamis... :S:S:S
    allah akil fikir versin..

tskler gülüm paylasim icin

Dünyanın konuştuğu yalan haber!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YaLan DüNya

YaLan DüNya

Hayat! Sana söylüyorum…‎ Tam "hayata tutundum" derken biryerde tökezlemek… Acı bir haberle yıkılmak! Ölmeyi istemek… Bir saniyeliğine ölümü seçmek… "Geçer" demek anlamsızdır artık. Havaya karışmak, denize karışmak, herşeye 'elveda' demek… Ruhum bedenimden ayrılır da ben bir melek gibi göğe yükselirsem kanatlarım olur mu acaba? Bir melek… Sevgilinin son sözleri...
  2. Yalan Dünya

Yalan Dünya

geçici olan - ölümlü olan hayat (bende gülemedim yalan dünyada.... (şarkı sözü):)
  3. haberler yalandan ibaret

haberler yalandan ibaret

ünlü çiftimiz Arzum Onan ve eşi Mehmet Aslantuğ ile ilgili yazılıp çizilen ayrılık haberlerinin asıl olmadığını genç çiftimiz açıkladı..... AYRILIK DEĞİL MUTLULUK POZU ÜNLÜ OYUNCU MEHMET ASLANTUĞ İLE ARZUM ONAN GEÇTİĞİMİZ AYLARDA, ‘BOŞANIYORLAR' DEDİKODUSUYLA GÜNDEMİ BİR HAYLİ MEŞGUL ETMİŞLERDİ... Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan boşanma iddialarına yanıt verdi.Ünlü oyuncu çift 'Her şey...
  4. ayrılık yalan haber

ayrılık yalan haber

işte bir çiftimizin hakkındada ayrılacaklar söylentisi var amam yapımcıdan ve oyunlardan gerekli cevap geldi...... AYRILIK İDDİASINI YALANLADILAR! KANAL D'NİN REYTİNG REKORTMENİ DİZİSİ ARKA SOKAKLAR, EYLÜL AYINDA DÖRDÜNCÜ YILINA GİRECEK.... Bu arada dizinin başrol oyuncularından Uğur Pektaş ile Gamze Özçelik'in önümüzdeki sezon yeni bölümlerde oynamayacağı yönünde söylentiler yayılmaya...
  5. Yalan dünya

Yalan dünya

Gülse Birsel iyi ki yeniden dizi senaryosuna başlamış. Cuma günlerimin vazgeçilmezi, kesinlikle kaçırmadan izlediğim bir dizi. Ayrıca Orçun karakterine de bayılıyorum.

Sayfayı Paylaş