gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Dünyanin öfkesini kustugu an

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

40 yasindaki fotografci Patrick Koster, 10 yildir cektigi inanilmaz resimler Dünyanin öfkesini bizlere sunuyor iste resimler...

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Vay be çok etkileyici bir görüntü.

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Bir yandan´da ürkütücü :S o Volkanlarin patlamasi, tüm bir sehiri yok edebilme gücü korkutuyor insani...

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    orda olmak istemezdin gerçekten bu nasıl bişeydir ya korktum vallaha...

Dünyanin öfkesini kustugu an konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanin hali

Dünyanin hali

Dünyanin hali İçimde bir kıvılcım sanki bir şimşek Bu ne haldir yâ rab bilemiyorum. Bilmem rüyamıdır, düşmüdür desem, Ben gerçeği neden göremiyorum. Benliğini yitirmiş insanlık bence Dünya?da kol gezer zulüm, işkence Alnı hiç secdeye gelmeyen gence Bakıp ta haline gülemiyorum. Servet düşkünü insanın keyfi, Aldatır insanı dünya?da belki Haram mal ile yaşanan zevki Nedendir Allah?ım...
  2. Öfkesini yutmak

Öfkesini yutmak

Rüyada öfkesini yutmak "Öfkesini yutanlar insanlar (in kusurlarini) dan, afv ile geçenlerdir." (Ali Imran a.134) mealindeki ayet geregince rüya sahibinin güzel bir sekilde övülmesine ve ailesinden baska kimselere hayir ve ihsanda bulunmaya isarettir.
  3. aNLa...

aNLa...

Ben seni degil aslinda Belki bu kadar benligimin icinde Ama benim olamamanini sevdim O kadar yakin o kadar candan Ama bir o kadarda uzaktan bende bi hasret oluşunu sevdim Sen benim olmadin ki Ben senin başkalarinin olurkenki gozlerini sevdim Hep ayni masumluğu Yumusak ellerini birturlu tutamamayi sevdim Ben hep senin yakinlarinda Ama hiç yaninda olamamayi sevdim Ben seni değil bitanem...
  4. Dünyanin en'leri.

Dünyanin en'leri.

dünyanın enleri dünyanın en büyük adamı en uzun adamı büyük insanı küçük Biliyoruz ki herşeyin mutlaka bir en 'i var . bu bazen bir genişlikken bazende bir uzunluk olabilir, bazen bir sayıyken bazende bir sıcak- soğukluk olabilir.. -En geniş ülke 17 075 200 Km2 ile Rusya’dır. -En küçük ülke 0,44 Km2 ile Vatikan’dır. -En zengin 3 ülke Kanada, Norveç,ABD’dir. -En fakir 3 ülke Sierra...
  5. Öfke!

Öfke!

ofke, ofkelenmek, sinir, sinirlenmek, sakinlesmek konusunu incelemektesiniz Merhaba Melekler, "Beni çıldırtıyor. Hiç laftan anlamıyor.", "Niçin bu evde kimse bana yardım etmiyor?", "Kaç kere ayakkabılarını çıkarmadan içeri girme dedim sana?", "Bu kadınlara hiç yaranamazsın zaten, ne yapsam ona yetmiyor.", "Kesin şu gürültüyü de maçı...

Sayfayı Paylaş