gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Dünyanın Ruhsal Şifa Arayış

Konu, 'Çöplük' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Dünyanın Ruhsal Şifa Arayış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arayış

Arayış

Yalnızım, hem de çok yalnızım, feryad-u figan etmek istiyorum herkese herşeye. Etrafıma bakıyorum herkes kendi aleminde. Bana bakıyorlar, ama görmüyorlar; figanımı duyuyorlar, ama anlamıyorlar. Arıyorum kendimi, benliğimi, her şeyimi, ama her şeyimi, içimde kopan fırtınaların yanağımdan süzülen gözyaşlarımın sebebini bulamıyorum. Ama biliyorum bir şey var, bana yol gösterecek. İçine girmek...
  2. Mutluluk arayışı.

Mutluluk arayışı.

MUTLULUK ARAYIŞI Sizin için en başta gelen şey nedir? Çocuklarınızı büyütmek mi? Bunu yapmak için hayatta kalmak zorundasınız. İdealinizi gerçekleştirmek mi? Bunun için de hayatta olmalısınız. Dünyayı değiştirmek mi? Gene hayatta olmalısınız. Çok sâde çok açık bir biçimde baktığınızda bunu açıkça görürsünüz: Herhangi bir şey yapmak için...
  3. İklim değişimine alternatif arayışı

İklim değişimine alternatif arayışı

Atmosferde en fazla kirliliğe yol açan altı ülke, küresel ısınmayla mücadele yöntemlerini görüşmek üzere Avustralya’nın Sidney kentinde toplandı. Toplantıya katılan ABD, Hindistan, Çin, Japonya, Güney Kore ve Avustralya küresel ısınmaya çevre dostu teknolojilere ağırlık vererek çözüm aramaktan yana. Toplantıda konuşan ABD Enerji Bakanı Samuel Bodman, küresel ısınmayı azaltmak için özel...
  4. farklı arayışlar içerisinde

farklı arayışlar içerisinde

artık zamanın nasıl geçeği belli olmayan ünlü şarkıcı Deniz Seki gün sayıyor bu dönemdede boş durmayan sanatçı bakalım hapisane günerlini nasıl geçiriyor...... HAPİSTE ÖRGÜ ÖRÜYOR! UYUŞTURUCU OPERASYONU KAPSAMINDA 24 ŞUBAT’TAN BU YANA BAKIRKÖY KADIN VE ÇOCUK TUTUKEVİ’NDE TUTULAN DENİZ SEKİ CEZAEVİNE AYAK UYDURMAYA ÇALIŞIYOR.... Cezaevindeki kadınlardan dantel ve örgü örmeyi öğrenen, örgü...
  5. Dünyanın En Faydalı Bitkileri Şifa Dağıtıyor!

Dünyanın En Faydalı Bitkileri Şifa Dağıtıyor!

dünyanın en faydalı bitkileri, en faydalı bitkiler, bitkiler ve faydaları Birçok hastalığın şifasının kaynağı doğada bulunuyor. Birçoğumuzun mutfağından eksik etmediğimiz ve belkide faydaları hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmadığımız bitkiler bazı hastalıklara çok iyi geliyor. Dünyanın en faydalı olarak kabul edilen bazı şifalı bitkiler ve faydaları hakkında sizlere işinize yarayacak...

Sayfayı Paylaş