Dünyanın veya ülkemizin neresinde yaşamak isterdiniz?

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Dünyanın veya ülkemizin neresinde yaşamak isterdiniz?
Diyelim ki size bir şans verildi ve istediğiniz bir yerde yaşama imkanı sunulacak size. Nereyi tercih ederdiniz?

Ce: Dünyanın veya ülkemizin neresinde yaşamak isterdiniz?

memleketimde yani Trabzon'da yaşamak isterdim:a025:

yaşadığım yerden memnunum ama görmek istediğim güzel ülkemde birçok yer var umarım ömrüm yeterde oralarıda görme fırsatım olur

valla ülkemden memnunum; yaşadığım şehirden de ama nedense he bir küba hayalim var..:D onun da ötesinde tuhaf bir latin amerika saplantım var..

ama en çok küba da yaşamak istedim..yaşayamasam da mutlaka görmek istiyorum küba yı.. :plane:

valla ülkemden memnunum; yaşadığım şehirden de ama nedense he bir küba hayalim var..:D onun da ötesinde tuhaf bir latin amerika saplantım var..

ama en çok küba da yaşamak istedim..yaşayamasam da mutlaka görmek istiyorum küba yı.. :plane:
Diyorum sana hazırla Convertible peso şimdiden :) Hissediyorum sanki yakın gitmemiz:yourock:
Minerwacım gibi Küba' yı ben de görmek, 1-2 sene yaşamak istiyorum. Sonra da ver elini Himalayalar. Sonra ibre haritada nereyi gösterirse...

Ben almanyadayim memnunum buradan ama memleketimide cok özlüyorum...

yıne ıst ve mersınde yaşamayı kabul ederdım.

tabiki türkiyemde vatanimda insanin vatani gibi yok ama malesef isvicredeyim burasida cok guzell,,,ama konyam,,turkiyem baskaa,,

güzel izmirimden kıpırdamak istemiyorum asla...ama küba gerçekten yaşam tarzı olarak en çok merak ettiğim ülke benim de...yoksul ama mutlu ve eğlence, dans, müzik tutkunu insanlar...paranın saltanatının olmadığı bir yer...gitmeyi çok istiyorum...bunun dışında tipik bir izmirli olarak akdeniz kültürünün hüküm sürdüğü her yeri yaşanılır buluyorum: italya, ispanya, portekiz,malta... yunanistanı ve fransayı tipik akdeniz ülkeleri olsalarda maalesef farklı nedenle yaşanmaz bulyorum

Geri