gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Dünyaya Bir de Böyle Bakın

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Dünya üzerinde bizim görmediğimiz ,bilmediğimiz o kadar güzel ilginç yerler varki meleklerim ,biz sadece resimlerine bakmakla kalıyoruz çoğu zaman.Gerçekliğine hiç inanamayacağıız bu resimler de bizim dünyamıza ait kareler. ABD Jeoloji Araştırmaları Enstitüsü'nün çekip yayınladığı bu fotoğraflar,ilk bakışta tuvale püskürtülmüş boyalarla yapılan resimlere benzesede tamamı gerçek.Landsat 5 ve Landsat 7 uydularının çektiği fotoğraflarda tek fark, renk oynamaları yapabilen lenslerle çekilmiş olması.

EnCey bunu beğendi.
  2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler canım

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    :tik:rica ederim meleğim

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Allah'ımın mucizesi...

Dünyaya Bir de Böyle Bakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hafta Hafta Hamileliğe Bir de Böyle Bakın

Hafta Hafta Hamileliğe Bir de Böyle Bakın

1. hafta Aranıyor: Bayan Yumurta Ödül: Dünyada Yaşam (- her ay yeni bir tane çıkıyor hepsi de TTC [Trying to Conceive - hamile kalmaya çalışan]) 2. hafta - hey, buralardan bir yerden sağa dönmemiz gerekmiyor mu? - hayıırr, sola dönmmemiz lazım - Hey millet acaba birilerine mi sorsak? - kapa çeneni Larry, nerede olduğumuzu biliyorum ben (neden 100 milyondan fazla spermin...
  2. Bir de Böyle Beslenme

Bir de Böyle Beslenme

Her gün multi vitamin hapları alıyor ve bunun sizi sağlıklı tutacağını, üstelik yaşlanma etkilerini geciktireceğini sanıyorsanız, bir daha düşünün. Bilim adamları tıpkı beslenme gibi vitamin ve mineral alımının yaşa göre belirlenmesi gerektiğine inanıyorlar. Üstelik sağlığı giden yol haplardan değil, besinlerden geçiyor. Yaşlanma sürecini yavaşlatmak için yediğiniz besinlerin kalitesine ve...
  3. Dünyaya bir de tepeden bakın

Dünyaya bir de tepeden bakın

Helikopterden çekilen bu fotoğraflar, farklı bir açının herşeyi nasıl değiştirdiğini gözler önüne seriyor...
  4. Dünyaya birde buradan bakın

Dünyaya birde buradan bakın

dünyaya 10 milyon ışık yılı uzaktan bakmayı ister misiniz? resimler
  5. Hayata Bir de Böyle Merhaba De

Hayata Bir de Böyle Merhaba De

Yaşamımız bize en sık hüzünleri hatırlatır, ya da yaralanmışlıklarımızı. Dostlarımızı hep, kötü günlerimizde yanımızda olmadıkları için suçlarız... Ailemiz bize hep yakın olmalıdır.. Acaba neden? Arkadaşlıklar günlük, sevinçler geçici, acil durumların sonu da sessizliktir... Aşk hep ulaşılmaz olmalı, Kıskançlıklarımız da öfkemizde.. Duygular içimizde coşmalı, tebessüm bizim yüzümüzde,...

Sayfayı Paylaş