gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Dünyaya birde bu Gözle bakin...

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Meleklerim bu sayfayi cok ilginc buldum. Ve acikcasi cokta Duygulandim sonunda :uhu: Sizinle paylasmak istedim... eee artik sizde rep verirsiniz bana demi :utan: yupis

byEFSaNE

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ewtt canım replk konu fakat önceden vermisim olmuyo:D:Dborcum olsun..

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dünyaya birde bu Gözle bakin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın gözü bu adamda

Dünyanın gözü bu adamda

Elinde bir çatal çubuk! Arazide su arıyor, o bu yöntemiyle dünyayı inandırdı ama öğrenciyken hocasını asla! İnanılmaz ama o tarihin çok eski çağlarından beri Anadolu'da uygulanan ilginç bir medotla dünyanın gözdesi oldu. Elindeki çubukla su arayan Gültekin'in hüneri suyla sınırlı da değil! O, "çatal çubukla" maden ve petrol kaynaklarını da şıp diye buluyor. Jeoloji Yüksek Mühendisi...
  2. Dünyaya bir de tepeden bakın

Dünyaya bir de tepeden bakın

Helikopterden çekilen bu fotoğraflar, farklı bir açının herşeyi nasıl değiştirdiğini gözler önüne seriyor...
  3. Dünyaya birde buradan bakın

Dünyaya birde buradan bakın

dünyaya 10 milyon ışık yılı uzaktan bakmayı ister misiniz? resimler
  4. burçlarınıza bir de bu gözle bakın!

burçlarınıza bir de bu gözle bakın!

İşte burçlarınıza değişik bir bakış......Bakalım siz hangisisiniz?:) En aranılan burç: Koç ve Aslan En iyi eş:Boğa ve Yengeç En çapkın burç terazi ve Yay:laugh: En gizemli burç: Başak ve Terazi:hasta: En kıskanç burç: Akrep ve Yengeç En sade burç: Kova En hareketli burç: Yay En şanslı burç: İkizler En duygusal burç: Yengeç ve balık En akıllı burç: İkizler En...
  5. Birde Bu Ayakkabıya Bakın...

Birde Bu Ayakkabıya Bakın...

ayakkabı ayakkabı resmi resimleri ayakkabi ayakkabılar ayakkabı modeli, tuhaf, komik, gerçek, en acayip ayakkabı modeli burada bayanlar Hanımlar ayakkabı modellerine bakarken bu sıradışı ve iğrenç ayakkabı modelini buldum ve düşündüm paylaşsmmı diye yok tutamadım kendimi bunu sizinde görmeniz lazım..

Sayfayı Paylaş