gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Dünyaya Yukarıdan Bakış

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Dünyaya Yukarıdan Bakış

ay bune başım döndü benim

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel olmuş bence değişik görünüm emeğine sağlık

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

En çok şu kaydırakların masmavi geometrik halini veren fotoğraf çok hoşuma gitti.

Dünyaya Yukarıdan Bakış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisayarlara yukarıdan bakın..

bilgisayarlara yukarıdan bakın..

Göz sağlığı için bilgisayara yukarıdan bakın Bilgisayar ekranına uzun süre bakıldığında göz yüzeyinde oluşan kurumaya bağlı yanma, batma ve kızarıklığı önlemek için ekranın göz seviyesinden aşağıda olması gerekiyor. İSTANBUL - Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Göz Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi, Toplum Sağlığı Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanı Prof. Dr. Nazmi Zengin,...
  2. Dünyadaki Hareketlere Uzaydan Bakış

Dünyadaki Hareketlere Uzaydan Bakış

uydudan bakış uzaydan bakış dünyaya uydudan dünyaya uzaydan Jamaika ve Haiti'yi vuran ve Meksika Körfezi'ne gelen Dean Kasırgası son 20 yılın en şiddetli kasırgasına dönüştü Bangledeş'te meydana gelen sel felaketleri ülkenin daha da fakirleşmesine neden oldu Buzulların erimesiyle denizcilere McClure geçiti açıldı Yangının çıktığı noktalar uydudan da net biçimde görüldü...
  3. bakışlar

bakışlar

Tarih boyunca göz ve insan davranışı üzerindeki etkileriyle uğraştık durduk. Hepimiz Gözleriyle onu parçaladı , Kocaman bebek gözleri var , Gözlerini kaçırıp duruyor , Çok davetkar gözleri var , Gözünde öyle bir pırıltı vardı ya da Bana en kötü bakışıyla baktı gibi ifadeler kullanmışızdır. Bu gibi ifadeleri kullandığımızda farkında olmadan kişinin gözbebeklerinin büyüklüğünden ve bakışla...
  4. Yukarıdaki üyeyi % kaç seviyosun ?

Yukarıdaki üyeyi % kaç seviyosun ?

?imdi herkes yazs?n bakal?m üstteki üyeyi % kaç sevdi?ini... :party::melek::melek:
  5. YuKaRıdaki üyeye Msn AdReSi ßuL

YuKaRıdaki üyeye Msn AdReSi ßuL

ArkadaşLar konu açıLdımı biLmiyoRum ama çok severim böyle oyunlarıı çok ilginç msnLer çıkıyor ortaya =)) ßen bu defa ßeLeNLe ßaŞLaamak istiyorum :=) [email protected]:kedi:

Sayfayı Paylaş