gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

dünyayı ağlatan karikatür... (translated by Gonc)‏

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

>RAFAHTA BİR GÜN.. > >İsrail bayrağı taşıyan çocuk: -Babam bana siz Arapların şeytani
    >teröristler olduğunuzu söyledi
    >
    >Filistin bayraklı çocuk: -Benim babam bana hiçbir şey demedi. O
    >sizinkiler tarafından öldürüldü.
    >
    >

dünyayı ağlatan karikatür... (translated by Gonc)‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karikatürler

Karikatürler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Karikatürler..

Karikatürler..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dünya karikatürleri-karisik

Dünya karikatürleri-karisik

4. dünyayı ağlatan karikatür...

dünyayı ağlatan karikatür...

ağlatan resimler dünyayı ağlatan karikatür ağlatıcı resimler karikatürler İsrailli Çocuk: Babam Dedi ki, Siz Araplar Şeytansınız, Teröristsiniz, Hayvansınız!.. Filistinli Çocuk: Babam Bana Hiçbir Şey Demedi, Sizinkiler Öldürmüş!..
  5. Dünya Kadınlar Günü Karikatürleri ( Kadınlar GÜnünüzü Kutluyoruz )

Dünya Kadınlar Günü Karikatürleri ( Kadınlar GÜnünüzü Kutluyoruz )

Dünya kadınlar gününün Türkiye ortamında yaşanılması ve yaşatılması biraz zor kızlar. Dayakçı, anlayışsız kavgacı bir toplumuz. Bu çocuklarıda yine bir annenin yetiştirdiği düşünüldüğünde... İş nerelere geliyor. En iyisi bu günde çok fazla hüzünlendirecek yada canlarısıkacak şeylerden bahsetmeyelim. Gülelim Ağlanacak Halimize Gülelim :D:D DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN DAYAKSIZ BİR ÖMÜR...

Sayfayı Paylaş