gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Dünyayı kurtaracak altı proje...

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Dünyayı kurtaracak altı proje...

Üzerinde düşünülmeye değer projeler... Ellerine, emeğine sağlık canım.

Dünyayı kurtaracak altı proje... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. projeler:)

projeler:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dünyayı değiştirecek 6 projede bir Türk imzası

Dünyayı değiştirecek 6 projede bir Türk imzası

Dünyayı değiştirecek 6 fikir arasında Türk bilim adamının projesi de gösterildi. Listeye giren, "Kir mıknatısı" adlı proje ile içme sularındaki kirlilik çok ucuz ve basit bir metotla temizleniyor. Buluşun hayata geçmesi halinde milyonlarca insan daha temiz su içebilecek. Bangladeş'te her yıl 82 milyon insanın arsenikli suyun sebep olduğu kanserden hayatını kaybettiğini belirten...
  3. Zülfü Livaneli - Ada (Dünyayı Güzellik Kurtaracak)

Zülfü Livaneli - Ada (Dünyayı Güzellik Kurtaracak)

dünyayı güzellik kurtaracak video zülfü livaneli dünyayı güzellik kurtaracak video Bir kıyıdan baktım dünyaya Ellerimde tuz avucumda sedef Bir mavilik bir açıklık Özgürlük hasreti Yüreğime vuruyor Nerede nerede insanlar Dünyayı güzellik kurtaracak Bir insanı sevmekle başlayacak her şey 0 üzüntü birden gelir Yağmurlu havalarda Yeniden kurarım dunyayı ben Kederlerle Kimseler aşık değil mi bu...
  4. Proje

Proje

Ben bardagın altından kurabiye çıkmasını istiyorum ama nasıl yapıcam?
  5. Vahide Perçin(Gördüm) ve Altan Gördüm Aynı Projede!

Vahide Perçin(Gördüm) ve Altan Gördüm Aynı Projede!

vahide perçin, vahide gördüm perçin, altan gördüm Sevgili melekler, film ve tiyatro dünyasının ünlü çiftlerinden olan ancak bir süre önce yollarını ayıran iki başarılı isim Vahide Perçin ve Altan Gördüm, bir proje için bir araya geliyorlar. Arnavutköy’de yakın arkadaşı Ceyhun Yılmaz’la balık keyfi yapan Altan Gördüm, boşandığı eşi Vahide Gördüm’le gelecek sezonda bir projede buluşacağını...

Sayfayı Paylaş