gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Dünyayı Şaşkına Çeviren Olay

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Dünyayı Şaşkına Çeviren Olay, nedir, nerede olmuştur, etkisi nedir, neden oluştu konuları hakkında bilgi alalım.

Dev bir boşluk çok ürkütücü açıkçası melekler aniden gelişen bir olay ve elimizden birşeyin gelememesi.Çok korkunç.

Guatemala'da geçtiğimiz günlerde yaşanan bir olay görenleri şaşkına çevirdi.Aniden oluşan 100 metre derinliğindeki dev delik iki genci ve birçok evi içine çekerek adeta yuttu.Binlerce insanın şehirden göç etmesine neden olan bu olayın şaşkınlığı ise henüz atılamadı

CeMoŞ bunu beğendi.
Dünyayı Şaşkına Çeviren Olay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyayı sarsan 1000 büyük olay

Dünyayı sarsan 1000 büyük olay

SadrazamBaşl.BitişNotlarBayburtlu Kara İbrahim Paşa15 Aralık 168318 Kasım 1685Türk (Kelkit köylüsü). İdam edilmiştir.Sarı Süleyman Paşa18 Kasım 168518 Eylül 1687 Boşnak. İdam edilmiştir.Köprülü Damadı Abaza Siyavuş Paşa18 Eylül168723 Şubat 1688Abaza. Köprülü ailesi damadıdır. İdam edilmiştir.Ayaşlı Nişancı İsmail Paşa23 Şubat 16882 Mayıs 1688Türk, AyaşlıTekirdağlı Bekri Mustafa Paşa30 Mayıs...
  2. !!!! şaşkın !!!!

!!!! şaşkın !!!!

Meleklerım ıtıraf edıyorum bu sıteye bır oncekı uyelıgımın sıfresını unuttum bende bu ısımde tekrar uye oldum. Oncekı uyelıgımde bı konu acmıstım gecen gun goz atıyodum arkadas bır sey sormus bende burdan cewap verdım :s tabı ben bunu sonra fark ettım ...
  3. Görenleri Şaşkına Çeviren Ev

Görenleri Şaşkına Çeviren Ev

arkadaşlar bakarken bile başım döndü kafam karıştı nasıl bi tasarım buuuuu:piha::piha::piha: Antalya nın Alanya ilçesinde bir turizm kompleksi içerisinde inşa edilen ve tanıtım ofisi olarak kullanılan ters ev görenleri şaşkına çeviriyor. Kargıcak beldesindeki bir turizm kompleksi içerisinde inşa edilen ve çatısı yerde temel direkleri yukarıda olan tuvaleti ve banyosu ters konulan...
  4. Dünyadaki Garip Olaylar

Dünyadaki Garip Olaylar

dünyadaki garip olaylar dünyadaki tuhaf olaylar Dünyadaki garip olaylar, nelerdir, nerede gerçekleşmiştir, nasıl olmuştur konuları hakkında bilgi alalım arkadaşlar. Artık dünyamızda olmayan gerçekleşmeyen olay kalmadı. Ama hepsinide büyük bir merakla takip ediyoruz melekler.Dünya hergün değişim gösterirken bakalım bizimle birlikte neler değişiyor? METEOR PARÇALARINI SATIYORLAR...
  5. Dünya da Açıklanamayan 10 Olay

Dünya da Açıklanamayan 10 Olay

Dünya da Açıklanamayan 10 Olay 1-)Harita Cografya ve harita uzmani ünlü Türk denizci Piri Reis'in 1513'te çizdigi Afrika, Amerika ve Güney Kutbu'nu gösteren harita, ortaya çikarildigi 1929 yilinda ortaligi karistirdi. Çünkü Güney Kutbu'nun kesfi, haritanin çizilmesinden çok sonra, yani 1818'de gerçeklesmisti. Dahasi, Piri Reis'in haritasi, kitanin buz altinda kalmis sahil kesimlerini de...

Sayfayı Paylaş