gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Dünyayı Su Basıp Tek Kara Parçası Türkiye Kalırsa:)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

• Amma balık yeriz artık be! • ''Türk'ün Türk'ten başka dostu yok" derlerdi de inanmazdım. • Ulan tam da 'Uluslararası İlişkiler' bölümünü kazanmıştık şansa bak!
    • Artık ne ihracat kaldı ne de ithalat, nihayet cari açığı falanı filanı sıfırladık...
    • Ülke olmak için ilk başvuran ilimiz Yalova oldu.
    • Tarkan'ın Ingilizce albümü raflarda kaldı...
    • Bakanlar Kurulu kararı ile sularımız 12 bin mil olarak kararlaştırıldı...
    • Piyasaya sahte dolar ve Euro sürmekten tutuklanan kalpazanlar kendileriyle dalga geçen polislere saldırdı...
    • Ankara'da resmi temaslarda bulunan Fransa Cumhurbaşkanı Jack Chirak, T.C. vatandaşı olmak için başvurdu.
    • Chirak'ın Türkiye Birliği'ne alınması için referandum yapılacak...
    • Stratejik adadan hiçbir nemimiz kalmadı, ama artık ne önemi var.
    • Ülkemizde bulunan yabancı turistler "Ne iş olsa yaparım abi" diyip iş aramaya başladı.
    • Apo "Atın beni denizlere" deyip sürekli ağlıyor komutanım!...
    • Heyyooo!... Dünya Coğrafyası'ndan yırttık oğlum, dersler boş gececek...
    • Edirne'den Ardahan'a gidilir mi be.. Dünyanın öteki ucu!!
    • Ulan şimdi işin yoksa 4 yılda bir Olimpiyat düzenle...[​IMG][​IMG]

Dünyayı Su Basıp Tek Kara Parçası Türkiye Kalırsa:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kara Gozlum..Kerim Tekin

Kara Gozlum..Kerim Tekin

Yar gidiyor soğuk gecede Yüreği ihanette yüreğime Ah duvarlar benim sırdaşım Aman vermiyor hasret benim bedenime Dur dinle Karagözlüm gitme Yapma bana küsme Özlüyorum deli gibi muhtacım Sevgine Son bulsun ah derin ayrılık Tükensin acılarım geldiğinde Ah sokaklar benim yoldaşım Kahrolsum umutsuzluk Dön gönlüme
  2. Kerim Tekin - Kara Gözlüm

Kerim Tekin - Kara Gözlüm

Yar gidiyor soğuk gecede Yüreği ihanette yüreğime Ah duvarlar benim sırdaşım Aman vermiyor hasret bedenime Dur dinle Karagözlüm gitme Yapma bana küsme Özlüyorum deli gibi muhtacım Sevgine Son bulsun ah derin ayrılık Tükensin acılarım geldiğinde Ah sokaklar benim yoldaşım Kahrolsun umutsuzluk Dön gönlüme
  3. Dünya İneklere Kalırsa:)

Dünya İneklere Kalırsa:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Dünyayi Su Basip Tek Kara Parçasi Türkiye Kalirsa

Dünyayi Su Basip Tek Kara Parçasi Türkiye Kalirsa

Bir sabah uyanıyoruz ve bir bakıyoruz ki dünya sular altında kalmış. Su üstünde kalan tek kara parçası var; o da Türkiye. Koca gezegende 70 milyon Türk'ten başka kimse kalmamış. TEPKİLER NE OLURDU SİZCE?? 1- Amma balık yeriz artık be! 2- Türk'ün Türk'ten başka dostu yok" derlerdi de inanmazdm. 3- Ulan tam da 'Uluslararası ilişkiler' bölümünü kazanmıştık. şansa bak! 4- Artık ne...
  5. su içen genç kalır

su içen genç kalır

insan nasıl genç kalır Güzelliğine düşkün meleklere bir tavsiye ! Bol bol su içmek hem forma sokar, hem cildi besler, hem de cildin daha geç yaşlanmasını sağlar. Vücudumuzun büyük bir bölümü su ve insan su olmadan yaşayamaz. Biliyoruz ki su hayattır, hayat su.. Onun için siz meleklerime çok önemli bir tavsiye veriyorum her gün en az 1,5 litre sadece su için. Katkısız, çay ya da meyve suyu...

Sayfayı Paylaş