Duphaston kilo yapar mı ?

Editör

Administrator
Duphaston kilo yapar mı ?

Duphaston kilo verdirir mi Duphaston kilo yapar mı ?

Duphaston hapı genelde adet düzensizliği yaşayan kadınlara doktorlar tarafından destek için verilen bir ilaçtır. Yumurtlama dönemlerinde tutması için detek bir ilaç yani. Klomen gibi bir hormon ilacı olarakta adlandırılabilir. Bu ilaç kullanımında bazı yerlerde ikiz veya çoğul bebek riski fazlalaşıyormuş bilginiz olsun kızlar.
Yumurtalarınızı geliştirici olgunlaştırıcı olarak ta verilmekte bu ilaç şimdi gelelim sorunuza. Bu ilaç kilo yaparmı ?
Bilinen çok fazla yan etkisi yok. Kilo olduğuyla ilgilide forumlarda ve araştırmam sonucunda bir bilgiye erişemedim. Ama hormonal ilaç olduğuna göre biraz etki edip kiloda yapabilir diye düşünüyorum. Göğüslerde hassasiyet ve biraz mide bulantısı yaptığı yazılanlar arasında.
Sizlerde bu ilacı kullandıysanız sitemizde bulunan ve konuyu dışarıdan kayıt olmaksızın görüntüleyen arkadaşlarımıza yardım için bildiklerinizi ve yaşadıklarınızı yazabilirsiniz. Önemli sorulardan birisi de duphaston kilo verdirir mi sizler neler yaşadınız anlatır mısınız ?
duphaston-nasil-kullanilir.jpg

Z

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet ya bendede yaptı bu duphaston kilo sıkıntısı kızlar bilginiz olsun ama bi arkadaşım kullandı hiç kilosu olmadı anlamıyorum neden bende kilo yoptı yaaa zaten kilo alıyoz koronada offf offf ama mecburen kullanıyom bende tşk kızlar

Evet ya bendede yaptı bu duphaston kilo sıkıntısı kızlar bilginiz olsun ama bi arkadaşım kullandı hiç kilosu olmadı anlamıyorum neden bende kilo yoptı yaaa zaten kilo alıyoz koronada offf offf ama mecburen kullanıyom bende tşk kızlar
Benım adetim gecikti 10 gun. Dr a gıttığım de kistim olduğunu söyledi ve bu hapı verdi.adetim olacakmış ve adetliyken muayne edeceğini söyledi bu amaçla kullanan var mı kızlar

3 aydır kullanıyorum sadece 1 kilo aldım öyle kolay kolay kilo alan bi yapım da yok regl düzensizliği için vermişti bana ama regl olduğum zaman ağrılarım şiddetli oldu. Bunun yanı sıra yan etkilerini yaşamadım kullanan herkese sağlık diliyorum

Geri