gebe
  1. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0

Duphaston kullandıktan kaç gün sonra adet olunur

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

Duphaston tablek kullandıktan kaç gün sonra adet olunur oldunuz ?
    İleri tarihlere ertelenmiş regl döngüsünün düzenlenmesi adına doktorlar tarafından yazılan bu hapı sizler kaç gün kullandınız ? Kullandıktan ne kadar süre sonra adet oldunuz kızlar ?
    Bu hapı kullandıysanız ve bilgileriniz var ise, lütfen konunun altından bizlere bu konu hakkındaki sorularınızı ve düşüncelerinizi iletin. Diğer meleklere yardımcı olun.

2. zehra sekin

zehra sekin Forum Okuru

Duphaston gebelik yaparmi

3. zehra sekin

zehra sekin Forum Okuru

Duphaston gebelik yaparmi i

Duphaston kullandıktan kaç gün sonra adet olunur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Farlutal farlutal kullanımı ilaç kullanım şekli kullandıktan kaç gün sonra adet olunu

Farlutal farlutal kullanımı ilaç kullanım şekli kullandıktan kaç gün sonra adet olunu

farlutal kullanımı ilaç kullanım şekli kullandıktan kaç gün sonra adet olunur Herkeze günaydınnnn. Bende uzun zamandır çocuk isteyenlerdenim. Doktora gitmekten çok çekiniyordum ama adetim 15 gün gecikince ayın 13 de cesaretimi toplayıp gittim. Doktorum çok yardımcı oldu onun sayesinde aştım korkularımı. Muayene sonrası bende polikistik over olduğunu söyledi. İlk önce adetimi düzene sokmak için...
  2. adetin son gününden kaç gün sonra hamile kalınabilir

adetin son gününden kaç gün sonra hamile kalınabilir

adetten kaç gün sonra hamile kalınır adet bittikten kaç gün sonra hamile kalınır adet bitiminde kalanlar adetin bitiminden bitiminden gebe herkese merhaba...yeniyim buralarda..pekte bilgim yok açıkçası...internette yazan yazılarda beni pek aydınlatmadı.. sorum şu..benim adetim 22 ekimde bitti yani edetimin üstünden 15 gün geçti..ama sabahları çok fazla bulantım oluyor.gün içinde de oluyor...
  3. Duphaston kaç gün kullanılır ?

Duphaston kaç gün kullanılır ?

http://www.meleklermekani.com/hamilemiyim-soru-cevap-2012/204483-duphaston-kilo-yapar-mi.html konusunda bu ilaçla alakalı kilo yaparmı ne gibi belirtiler gösterir konusunu açmıştık. Bu ilaç kaç gün kullanılıyor ? Bunun kararını doktorlar veriyor arkadaşlarım. Adet düzensizliğinden dolayı verilen duphaston bazen bir bazen 3 kutu kullanılıyor. Bu hapı adet düzensizliği için doktorların...
  4. Adet geciktiriden kaç gün sonra regl olunuyor?

Adet geciktiriden kaç gün sonra regl olunuyor?

Kızlar merhaba aranızda yeni sayılırım. Geçen hafta perşembe regl olcaktm ama ben regl geciktirici kullandım 3 gün kullandım ve cuma bıraktım ilacı kullanmayı. Ama şimdi 2 gün oldu hala regl olmadım ve üstüne hiçbir adet belirtim de yok. 2 hafta önce nişanlımla beraber olmuştuk korunmadan. Şimdi kafam karıştı hamile olabilir miyim yoksa ilaçtan dolayımı hala regl olmadım. Lütfen yardım kızlarrr
  5. Tarlusal Kullandıktan Kaç Gün Sonra Adet Olunur? Tüm Detayları İle Burada

Tarlusal Kullandıktan Kaç Gün Sonra Adet Olunur? Tüm Detayları İle Burada

Tarlusal Kullandıktan Kaç Gün Sonra Adet Olunur- Bu yazımızda başlıktan da anlaşılacağı üzere yine çok merak edilen bir konu üzerine konuşacağız. Tarlusal nedir? Tarlusal ilacı ne için kullanılır? Tarlusal kullandıktan kaç gün sonra adet olunur? gibi sorulara da yanıt bulacaksınız bu yazımızda. Şimdi ilk olarak tarlusal ilacın bir hormon ilacı olduğunu söylemeliyim. Peki ne işe yarar bu ilaç?...

Sayfayı Paylaş