gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Dur ne olur sende gitme

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Çağır beni, çağırda büyüsün içimde biriktirdiğim bütün yalnızlıklarım! Adım adım büyür yalnızlık, yürüdükçe devasallaşır kimsesizlik! Dur!Ne olur Sende gitme! Yalnızlığın üzerime yüklediği bu sessizlik artık beni boğuyor. Buradayım baksana karanlığın tam ortasında. N'olur artık gitme. Sana çok ihtiyacım var. Kurtulmak istiyorum ama koşamıyorum çaresizlik öyle bulaşmışki bu sokaklara takılıp düşüyorum.
    off.. bu kadar mı zor sen, bu kadar mı zor sensizlik!! Canım o kadar çok acıyor ki..
    artık bağırmak istiyorum sesimin yettiğince.Bağıra bağıra ağlamak ve haykırmak istiyorum "Anla artık anla!! seni seviyorum"diye
    Ve yine o şarkı başlıyor bir uğultu misali

"gitme nolur gitme itirazlar elimde değil
    yalnızım yalnızız yalnızlıklar elimde değil
    düşerken son bir kez yalana benimsin benim
    yalansan yalanı severim elimde değil"
    Biliyormusun....
    "Seyirci kaldıysam bu yürek yangınlarına..her yıla bir nefes tutar oldum..arta kalan küllerden..kurşuni sevdalara bir adım var..
    lakin..
    yüreğime adım geçmiyor..
    ömür defterinden hüzün yapraklarını yırttım...
    ama...
    yüreğine adı'mı astım.."

Dur ne olur sende gitme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitme ne olur bırakıp gitme

Gitme ne olur bırakıp gitme

ne olur bırakıp gitme gitme ne olur bırakıp güllü nolur güllü Dur ne olur gitme yüreğimden,Dur ne olur bile diyemeden gittin..Şimdi bilmem kaç zaman sürer bu ayrılığa alışmak..Belki biraz canım yanacak,ilk başlarda kabullenemeyeciğim,zor gelecek nefes almadan yaşamak.. Sen hiç bilmedin nefesim olduğunu,söyleyemedim ki..Nefesimsin diyemedim ki,Şimdi sana kal gitme...
  2. Tripkolic - Ne Olur Gitme

Tripkolic - Ne Olur Gitme

Bu muydu bizim bitmez aşkımız Ah yanar kalbin ellerimde Yok ki çare gel gitme Aşkımızı terketme Öldüm ben aşkından Yok bir çare gel gitme Hayatımda görmedim ben Böyle sevme terketme Hayatımda tanımadım ben senin gibi Sahte dolmaz gönüllerde Yaşadığın sevgilerde kahpe adın Belimde mızrak kalbimde İçtim yine sevgilim sana Şerefine değil şerefsizliğine Eğildim yine önünde gözlerim Yaş doldu ne...
  3. Dünya dursa ne olur?

Dünya dursa ne olur?

dünya dursa ne olur dünya dursaydı ne olurdu dursaydı neler olurdu Dünya aslında o kadar hızla dönüyor ki biz döndüğünü bile farkedemiyoruz.. Bir düşünsenize bu denli hızla dönen dünya birdenbire dursaydı neler olurdu işte cevabı Bir gün bakıyoruz ki dünya kendi etrafında dönmeye nokta koymuş. Neler olabileceğini tahmin edebiliyor musunuz? Hemen belirtelim önümüzdeki bir kaç milyon yıl...

Sayfayı Paylaş