Dur Ve DinLe !!!

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
Dur Ve DinLe !!!
Bedenimi kaplayan hüzün…
Ruhumu çepeçevre saran kırık düşler ve içimde senden bana arta kalan cam kırıkları…
Hiç kimse dolduramaz yerini , dindiremez ayrılığın sessiz kalpteki haykırışını…
Pencerenin önüne geç perdeyi yavaşça arala ve gör köşe başında sessizce oturup bekleyen ve ağlayan KADINI….
O kim diye düşünme…
O BENİM….

Kahretsin seni anılarımdan silmek o kadar zor ki…
Gitsende kendi kalbine , çekilsede ruhun karanlık köşelere kaçamazsın kalbimden….
Çünkü kalbimde seninle yaşadığımız anların ayak izlerini bıraktın….

Bilir misin….?????
Karanlık geceleri teslim alan yalnızlığa inat bütün geceyi sevdiğinin hayaliyle geçirmeyi….???
Gelmeyeceğini bile bile bütün gece beklemeyi…???
Gözlerine uykuyu haram edip sabaha kadar beklemeyi…???
Gözlerinde 2 dakikalığına göreceğin mutluluk için ölmeyi bilir misin…???

Görüyor musun seni ne kadar sevdiğimi…??
Bu kadar mı diye düşünme dur daha bitmedi söyleyeceklerim….DUR VE DİNLE……

Ugrunda her şeyi feda edecek kadar değerlisin…Gözlerinin ışığında kilitliyim ben…Sen ise kalbimdeki en güzel aşk cümlelerinin mısralarısın…Mıralarımda ki en güzel kafiyesin….
Sana açtım hiç kimsenin giremediği ve göremediği kalbimin kapılarını…

Güneşi sende gören gözlerim , gözlerinde parlıyor….
Aşkımı , yalnızlığımı ve özlemlerimi senden bana kalan yürüdüğümüz ve ıslandığımız sokaklara dağıtıyorum….
Gidişinle çoraklaşan kalbimi toprağa gömüyorum ve sana olan aşkımı mavisiz yarınlara tohum olsun diye ekiyorum….
Görüyor musun seni ne kadar sevdiğimi….???
Bu kadar mı diye düşünme…Dur ve Dinle….
Hazanda esen rüzgarla savrulan sararmış kuru yaprağın koybolacağını bilsede…İlkbahar da delice esen rüzgara meydan okuduğunu…..

Takvimden yaprak düşerken , nefesim kesilirken , hücrelerim bir bir kururken hayatımın son demini yaşayacağımı bilsemde , ölümü karşıma alsamda….
VAZGEÇMEM SENDEN
Söyleyeceklerim bunlar….Şimdi git gidebileceksen…..
Kalırsan ÖMRÜM olursun….
Gidersen SONUM olursun….

Seni dinliyorum……

ALINTI
tatlıaşkım.com

Geri