gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Dur Ve DinLe !!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Bedenimi kaplayan hüzün… Ruhumu çepeçevre saran kırık düşler ve içimde senden bana arta kalan cam kırıkları… Hiç kimse dolduramaz yerini , dindiremez ayrılığın sessiz kalpteki haykırışını…
    Pencerenin önüne geç perdeyi yavaşça arala ve gör köşe başında sessizce oturup bekleyen ve ağlayan KADINI….
    O kim diye düşünme…
    O BENİM….

Kahretsin seni anılarımdan silmek o kadar zor ki…
    Gitsende kendi kalbine , çekilsede ruhun karanlık köşelere kaçamazsın kalbimden….
    Çünkü kalbimde seninle yaşadığımız anların ayak izlerini bıraktın….

Bilir misin….?????
    Karanlık geceleri teslim alan yalnızlığa inat bütün geceyi sevdiğinin hayaliyle geçirmeyi….???
    Gelmeyeceğini bile bile bütün gece beklemeyi…???
    Gözlerine uykuyu haram edip sabaha kadar beklemeyi…???
    Gözlerinde 2 dakikalığına göreceğin mutluluk için ölmeyi bilir misin…???

Görüyor musun seni ne kadar sevdiğimi…??
    Bu kadar mı diye düşünme dur daha bitmedi söyleyeceklerim….DUR VE DİNLE……

Ugrunda her şeyi feda edecek kadar değerlisin…Gözlerinin ışığında kilitliyim ben…Sen ise kalbimdeki en güzel aşk cümlelerinin mısralarısın…Mıralarımda ki en güzel kafiyesin….
    Sana açtım hiç kimsenin giremediği ve göremediği kalbimin kapılarını…

Güneşi sende gören gözlerim , gözlerinde parlıyor….
    Aşkımı , yalnızlığımı ve özlemlerimi senden bana kalan yürüdüğümüz ve ıslandığımız sokaklara dağıtıyorum….
    Gidişinle çoraklaşan kalbimi toprağa gömüyorum ve sana olan aşkımı mavisiz yarınlara tohum olsun diye ekiyorum….
    Görüyor musun seni ne kadar sevdiğimi….???
    Bu kadar mı diye düşünme…Dur ve Dinle….
    Hazanda esen rüzgarla savrulan sararmış kuru yaprağın koybolacağını bilsede…İlkbahar da delice esen rüzgara meydan okuduğunu…..

Takvimden yaprak düşerken , nefesim kesilirken , hücrelerim bir bir kururken hayatımın son demini yaşayacağımı bilsemde , ölümü karşıma alsamda….
    VAZGEÇMEM SENDEN
    Söyleyeceklerim bunlar….Şimdi git gidebileceksen…..
    Kalırsan ÖMRÜM olursun….
    Gidersen SONUM olursun….

Seni dinliyorum……

**ALINTI**
    tatlıaşkım.com

Dur Ve DinLe !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur -  dur dinle sevgilim

Ferdi Tayfur - dur dinle sevgilim

ferdi tayfur dil yarası dinle ferdi tayfur dil yarası darılmayalım gözler gördü mecnun leylasını Dur dinle sevgilim Bir çift sözüm var Şu yalan dünyayı etme bana dar Gözler gördü gönlüm sevdi neyleyim Söyle bunda benim ne günahım var Bana acı sözler deme darılmayalım Sonra pişman oluruz bak ayrılmayalım Dil yarsı derin olur çare bulunmaz Birde derman derman diye kahrolmayalım Kaderime boyun...
  2. MSN durumu ve anlamlari

MSN durumu ve anlamlari

msn durum yazıları Yazılan Durum: Çevrimiçi… Anlamı: Aylak aylak oturuyorum laf atan olursa sabaha kadar geyik muhabbeti yaparım… Hatta dur ben sana bulaşayım… … Yazılan Durum: Meşgul… Anlamı: Yaptığım bir şey yok da; şu anda çevrimiçi olanlarla konuşmak istemiyorum… Önemli biri gelirse ben ona yazarım… … Yazılan Durum: Hemen dönecek… Anlamı: Aslında buradayım ama yazmasını istemediğim...
  3. Durun ve düşünün

Durun ve düşünün

Bazen en ufak hallerimize dikkat etmeyiz. Ya böyle bir olay sizin başınıza gelseydi. Mutlaka okuyun.Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktığında, üç yasındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle, kamyonunun kaportasını mahvettigini görmüs. Hemen oğlunun yanına koşmuş ve çocuğun eline çekiçle vurmaya baslamış.Biraz sakinlesince oglunu hemen hastaneye götürmüs. Doktor çocugun...
  4. Dini atasözleri ve anlamları

Dini atasözleri ve anlamları

Dini Atasözleri nelerdir dini atasözleri ve anlamları Herkese hayırlı günler diliyor ve bu yazımızda dini güzel sözlere yer veriyoruz Melek'ler. Dini atasözleri ve anlamlarını merak eden tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Allah bir kapıyı kapatırsa ötekini açar İşi büsbütün bozulan, bir çıkmaza düşen insan karamsarlığa kapılıp Yüce Allah`tan umut kesmemelidir. Çünkü Allah...

Sayfayı Paylaş