gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Düriye'nin Güğümleri Altın Dişli Hayriye Şarkısı

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

altın dişli hayriye sözleri düriyemin güğümleri hayriye düriyemin güğümleri altın dişli dinle şarkısı dinle Düriye'nin güğümleri dizisinde yer alan ve izleyici tarafından çok sevilen altın dişli Hayriye isimli parçanın sizlere sözlerini paylaşıyorum. [​IMG]
    Yanıp tutuşuyorum ben aylardır Hayriye
    Göz süzüyorsun uzaktan,hayırdır Hayriye
    Bu ne biçim etek deli misin?
    Ben kötüyüm sen iyi misim?
    Senin yüzünden eridim bittim

Hay hay Hayriye,fıldır fıldır yürüye,gel beriye beriye,
    Hay hay Hayriye,altın dişli Hayriye,ağzı burnu çürüye
    Bu ne biçim nazdır (hahahaha),gel de beni azdır(hohohoho)
    Dönemem ben artık geriye

Bu ne biçim nazdır (hahahaha),gel de beni azdır(hohohoho)
    Dönemem ben artık geriye.

Güzel gözlüm,fidan boylum Hayriye.
    Baban duyarsa oylum oylum Hayriye.
    Sen geçerken yanımdan,ah neler geçer aklımdan
    Fena oluyorum kız bakma öyle.

Alınyazımsın(hahahaha),her eve lazımsın(hohohoho)
    Dönemem ben artık geriye.

Düriye'nin Güğümleri Altın Dişli Hayriye Şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Cevapları rap şarkısı olarak alın'

'Cevapları rap şarkısı olarak alın'

rap duvar yazıları . Rita Dunn, 40 yıllık araştırmalarında çocukların çoğunun global (bütünsel), dokunsal ve kinestetik olduğunu gösterdiğini söylüyor: "Ama öğretmenleri incelediğinizde çoğu analitik, işitsel ve bazen de görseldir. Bu tablo çok küçük öğrencilerde yanlış metotlar kullanılmakta olduğunu gösteriyor. Dokunsal, kinestetik çocuklara yeni bir bilgi teorik, analitik anlatımla...
  2. Düriye'nin Güğümleri Dizi Resimleri

Düriye'nin Güğümleri Dizi Resimleri

Star tv ekranlarının neşeli ve sevilen dizilerinden biri olan Düriye'nin güğümleri dizi resimlerini sizlerle paylaşıyorum.
  3. Düriye'nin Güğümleri Oyuncuları

Düriye'nin Güğümleri Oyuncuları

düriyenin güğümleri oyuncuları dürüyenin güğümleri oyuncuları düriye nin düriyenin düriyemin Star tv ekranlarının sevilen dizisi Düriye'nin Güğümleri dizisinde yer alan oyuncuların gerçek ve dizideki isimleriyle birlikte sizlerle paylaşıyorum.
  4. Dürüye'nin Güğümleri Duran Ağabey Şarkısı

Dürüye'nin Güğümleri Duran Ağabey Şarkısı

düriyemin güğümleri duran ağabey şarkısı duran ağabey indir düriyemin güğümleri dinle Düriye'nin Güğümleri dizisinde Düriye"ye aşık Duran Ağa için sıkça söylenen Duran Ağabey şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyorum kızlar :tik: Sandığın geçelerine x 2 Kız kaldırıp peçeleri Bu güzellik sendeyken, duran ağabey Öldürür neçeleri de bu güzellik sendeyken de öldürür neçeleri Nakarat...
  5. Düriye'nin Güğümleri Tombalacık Halimem Şarkısı

Düriye'nin Güğümleri Tombalacık Halimem Şarkısı

halimem şarkısı düriye nin güğümleri tombalacık halimem şarkısı tombalacık düriyemin güğümleri düriyemin Düriyenin Güğümleri dizisinden sıkça duyduğumuz Tombalacık Halimem (Alçaklara Kar Yağıyor Üşemedinmi) Şarkısının Sözleri... Alçaklara Kar Yağıyor Üşümedin mi Şarkısı Sözleri Kiraz aldım dikmeden Halimem dallarını bükmeden Bir armağan ver bana Halimem ben gurbete gitmeden Tombalacık...

Sayfayı Paylaş