gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Düriye'nin Güğümleri Dizi Resimleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Star tv ekranlarının neşeli ve sevilen dizilerinden biri olan Düriye'nin güğümleri dizi resimlerini sizlerle paylaşıyorum. [​IMG]

Düriye'nin Güğümleri Dizi Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düriye'nin Güğümleri Altın Dişli Hayriye Şarkısı

Düriye'nin Güğümleri Altın Dişli Hayriye Şarkısı

altın dişli hayriye sözleri düriyemin güğümleri hayriye düriyemin güğümleri altın dişli dinle şarkısı dinle Düriye'nin güğümleri dizisinde yer alan ve izleyici tarafından çok sevilen altın dişli Hayriye isimli parçanın sizlere sözlerini paylaşıyorum. Yanıp tutuşuyorum ben aylardır Hayriye Göz süzüyorsun uzaktan,hayırdır Hayriye Bu ne biçim etek deli misin? Ben kötüyüm sen iyi misim? Senin...
  2. Düriye'nin Güğümleri Oyuncuları

Düriye'nin Güğümleri Oyuncuları

düriyenin güğümleri oyuncuları dürüyenin güğümleri oyuncuları düriye nin düriyenin düriyemin Star tv ekranlarının sevilen dizisi Düriye'nin Güğümleri dizisinde yer alan oyuncuların gerçek ve dizideki isimleriyle birlikte sizlerle paylaşıyorum.
  3. Küçük Sırlar Dizi Resimleri

Küçük Sırlar Dizi Resimleri

küçük sırlar resimleri küçük sırlar dizi resimleri kucuk sirlar 2011 Ekranların sevilen gençlik dizisi Küçük Sırlar resimlerini ve oyuncularını dizisinin müptelaları için paylaşıyorum.Müziğinden, konusuna ve dizideki karakterlerin giyimine kadar oldukça ilgi gören diziden sizler için seçtiğim kareler geliyor:
  4. Düriye'nin Güğümleri Tombalacık Halimem Şarkısı

Düriye'nin Güğümleri Tombalacık Halimem Şarkısı

halimem şarkısı düriye nin güğümleri tombalacık halimem şarkısı tombalacık düriyemin güğümleri düriyemin Düriyenin Güğümleri dizisinden sıkça duyduğumuz Tombalacık Halimem (Alçaklara Kar Yağıyor Üşemedinmi) Şarkısının Sözleri... Alçaklara Kar Yağıyor Üşümedin mi Şarkısı Sözleri Kiraz aldım dikmeden Halimem dallarını bükmeden Bir armağan ver bana Halimem ben gurbete gitmeden Tombalacık...

Sayfayı Paylaş