gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Düriye'nin Güğümleri Oyuncuları

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

düriyenin güğümleri oyuncuları dürüyenin güğümleri oyuncuları düriye nin düriyenin düriyemin Star tv ekranlarının sevilen dizisi Düriye'nin Güğümleri dizisinde yer alan oyuncuların gerçek ve dizideki isimleriyle birlikte sizlerle paylaşıyorum. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Düriye'nin Güğümleri Oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oyuncu

Oyuncu

Bakınız; Aktör / Aktris.Kişinin bir iş çevirmeye kalkacağına işarettir.
  2. Dürüye'nin Güğümleri Zühtü Şarkı Sözü

Dürüye'nin Güğümleri Zühtü Şarkı Sözü

zühtü şarkı sözü zühtü türküsü hikayesi şarkısının hikayesi Yılların Zühtü türküsü Düriye'nin Güğümleri dizisi ile yeniden moda oldu işte o meşhur türkünün sözleri :eco: Zühtü Şarkı Sözleri Samanlıktan kaldıramadım samanıda Zühtü Ben sana kandım Zühtü Şimdi geldi sarılmanın zamanıda Zühtü Ben sana kandım Zühtü Evlerinin önü Kerpiç sekiside Zühtü Ben sana kandım Zühtü Yel estikçe gelir...
  3. Düriye'nin Güğümleri Dizi Resimleri

Düriye'nin Güğümleri Dizi Resimleri

Star tv ekranlarının neşeli ve sevilen dizilerinden biri olan Düriye'nin güğümleri dizi resimlerini sizlerle paylaşıyorum.
  4. Düriye'nin Güğümleri Altın Dişli Hayriye Şarkısı

Düriye'nin Güğümleri Altın Dişli Hayriye Şarkısı

altın dişli hayriye sözleri düriyemin güğümleri hayriye düriyemin güğümleri altın dişli dinle şarkısı dinle Düriye'nin güğümleri dizisinde yer alan ve izleyici tarafından çok sevilen altın dişli Hayriye isimli parçanın sizlere sözlerini paylaşıyorum. Yanıp tutuşuyorum ben aylardır Hayriye Göz süzüyorsun uzaktan,hayırdır Hayriye Bu ne biçim etek deli misin? Ben kötüyüm sen iyi misim? Senin...
  5. Düriye'nin Güğümleri Tombalacık Halimem Şarkısı

Düriye'nin Güğümleri Tombalacık Halimem Şarkısı

halimem şarkısı düriye nin güğümleri tombalacık halimem şarkısı tombalacık düriyemin güğümleri düriyemin Düriyenin Güğümleri dizisinden sıkça duyduğumuz Tombalacık Halimem (Alçaklara Kar Yağıyor Üşemedinmi) Şarkısının Sözleri... Alçaklara Kar Yağıyor Üşümedin mi Şarkısı Sözleri Kiraz aldım dikmeden Halimem dallarını bükmeden Bir armağan ver bana Halimem ben gurbete gitmeden Tombalacık...

Sayfayı Paylaş