gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Düriye'nin Güğümleri Tombalacık Halimem Şarkısı

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

halimem şarkısı düriye nin güğümleri tombalacık halimem şarkısı tombalacık düriyemin güğümleri düriyemin Düriyenin Güğümleri dizisinden sıkça duyduğumuz Tombalacık Halimem (Alçaklara Kar Yağıyor Üşemedinmi) Şarkısının Sözleri...

Alçaklara Kar Yağıyor Üşümedin mi Şarkısı Sözleri
    Kiraz aldım dikmeden
    Halimem dallarını bükmeden
    Bir armağan ver bana
    Halimem ben gurbete gitmeden

Tombalacık halimem çay başına gel
    Ben gidiyorum bolu'ya düş peşime gel

Ocak başında kaldım
    Halimem ince fikire daldım
    Kapılar açıldıkça
    Halimem seni geliyor sandım

Alçaklara kar yağıyor üşümedin mi
    Sen bu işin sonunu düşünmedin mi

Tütün aldım hendek'ten
    Halimem hekim gelir devrek'ten
    Hekim buna ne desin
    Halimem yangınımız yürekten

Algın mısın halimem, baygın mısın gel
    Hiç haberin gelmiyor dargın mısın gel

Düriye'nin Güğümleri Tombalacık Halimem Şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dürüye'nin Güğümleri Zühtü Şarkı Sözü

Dürüye'nin Güğümleri Zühtü Şarkı Sözü

zühtü şarkı sözü zühtü türküsü hikayesi şarkısının hikayesi Yılların Zühtü türküsü Düriye'nin Güğümleri dizisi ile yeniden moda oldu işte o meşhur türkünün sözleri :eco: Zühtü Şarkı Sözleri Samanlıktan kaldıramadım samanıda Zühtü Ben sana kandım Zühtü Şimdi geldi sarılmanın zamanıda Zühtü Ben sana kandım Zühtü Evlerinin önü Kerpiç sekiside Zühtü Ben sana kandım Zühtü Yel estikçe gelir...
  2. Düriye'nin Güğümleri Dizi Resimleri

Düriye'nin Güğümleri Dizi Resimleri

Star tv ekranlarının neşeli ve sevilen dizilerinden biri olan Düriye'nin güğümleri dizi resimlerini sizlerle paylaşıyorum.
  3. Düriye'nin Güğümleri Altın Dişli Hayriye Şarkısı

Düriye'nin Güğümleri Altın Dişli Hayriye Şarkısı

altın dişli hayriye sözleri düriyemin güğümleri hayriye düriyemin güğümleri altın dişli dinle şarkısı dinle Düriye'nin güğümleri dizisinde yer alan ve izleyici tarafından çok sevilen altın dişli Hayriye isimli parçanın sizlere sözlerini paylaşıyorum. Yanıp tutuşuyorum ben aylardır Hayriye Göz süzüyorsun uzaktan,hayırdır Hayriye Bu ne biçim etek deli misin? Ben kötüyüm sen iyi misim? Senin...
  4. Düriye'nin Güğümleri Oyuncuları

Düriye'nin Güğümleri Oyuncuları

düriyenin güğümleri oyuncuları dürüyenin güğümleri oyuncuları düriye nin düriyenin düriyemin Star tv ekranlarının sevilen dizisi Düriye'nin Güğümleri dizisinde yer alan oyuncuların gerçek ve dizideki isimleriyle birlikte sizlerle paylaşıyorum.
  5. Dürüye'nin Güğümleri Duran Ağabey Şarkısı

Dürüye'nin Güğümleri Duran Ağabey Şarkısı

düriyemin güğümleri duran ağabey şarkısı duran ağabey indir düriyemin güğümleri dinle Düriye'nin Güğümleri dizisinde Düriye"ye aşık Duran Ağa için sıkça söylenen Duran Ağabey şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyorum kızlar :tik: Sandığın geçelerine x 2 Kız kaldırıp peçeleri Bu güzellik sendeyken, duran ağabey Öldürür neçeleri de bu güzellik sendeyken de öldürür neçeleri Nakarat...

Sayfayı Paylaş