gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dursun'un Temel'e Yazdığı Mektup komik :)))

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Muhteşem Temel Fıkrası

Temel Fıkrası Çok Komik

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu kez biraz gülelim istedik ve sizlere komik bir fıkra sunmak istedik:) Dursun ve Temel fıkraları arasından seçtiğimiz Dursunun Temele yazdığı mektup fıkrasını aşağıda paylaşıyoruz:)))

ceylinn bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dursun'un Temel'e Yazdığı Mektup komik :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. M.Kemalin Annesine Yazdığı Mektup

M.Kemalin Annesine Yazdığı Mektup

atatürkün annesine yazdığı mektuplar atatürkün annesine yazdığı mektup atatürk ün mektup atatürk ün mektuplar Muhterem Valdeciğim, İstanbul'dan mufarakatımdan beri sizlere birkaç telgraftan başka bir şey yazmadım. Bu sebeple büyük merak içinde kaldığınızı tahmin ediyorum. Bilhassa hakkımda gerek ötekinden berikinden ve gerek gazetelerden işittiğiniz natamam haberler şüphesiz merakınızı tezyit...
  2. Ata'nın yazdığı ermeni mektubu

Ata'nın yazdığı ermeni mektubu

Ermeni ajansı bu mektubu yayınladı...Atatürk,Türk halkının adını bu tür alçak ve iğrenç suçlamalardan temizleyiniz diyor... İşte o mektup.......... Ermeni haber ajansı Novosti Armenii, Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün 7 Mart 1920 yılında ABD'li bir amirala gönderdiği belirtilen bir telgrafı yayınladı. Haberde, "Ajansımızın eline çok özel bir belge geçmiştir....
  3. hamileyken bebeğime yazdığım mektup.

hamileyken bebeğime yazdığım mektup.

canım oğlum volkanım oğluma doğum günü mektubu Canım oğlum.. Daha dünyaya gelmeden sana oğlum demek ne müthiş bir duygu.Canım oğlum,canım Volkanım.Volkan diyorum,çünkü; dedeni çok sevdiğimiz için babanla karar verdik bu isme.Kimbilir deden ne kadar çok sevinecek bu işe..hadi allahtan şanslısın oğlum.Ya dedenin ismi Abuzer olsaydı. Hiç unutur muyum oğlum ilk senin müjdeni babana nasıl...
  4. bana yazdığı son mektup :(

bana yazdığı son mektup :(

atatürk mektubu neden yazmış az önce geldi postacıı beni sordu Allahımm neden yapıyo bunu bana ya neden :18: bana mektup yazmışş hiçbirşey olmamış gibi sanki başkasıyla nişanlanan o değil :18: benim miş o sonu ölüm olucakmışş :18: ben zaten öldümm yeter artık :18:

Sayfayı Paylaş