gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Durum bilgisi

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Ben diyorum ki hani yanda biryerlerde meşgul, dışarda, çevrim dışı , çevrim içi .. gibi durum bilgileri olsa mesela olmaz mı ... sitede oldugunu bildiğimiz halde bazılarına ulaşamadıkmı o kişi meşgulse durumunu meşgul yapsa falan .. Öyle bir imkan olurmu acaba ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Konuyla alakalı site coderi ile görüşeceğim uygun birşey olur ise önümüzdeki günlerde hayata geçirebiliriz. Öneri için teşekkür ediyoruz sağolun.

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Asıl ben teşekkür ederim ilgilendiğiniz için..

Durum bilgisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Dura Dura

Emrah - Dura Dura

Kaçma benden bu kadar, nereye kadar Hasret seni yakalar beni yaralar ah Bi tutsam elinden ah, gitsem sonuna kadar Senden başka kimim var, bak herşeyim var Sorma sevdan ne kadar nereye kadar ah Bi gelsen ardımdan, gitsek ölümüne kadar Yanıyorum ya habibi, bana senden fayda yok Yolla şu tabibi, yüreğimde derman yok Birgör şu halimi, bana aşktan hayır yok Yolla şu katibi gözlerimde ferman yok...
  2. Radyo Tatlıses Bilgisi

Radyo Tatlıses Bilgisi

Müzik Türü: Türkçe Pop Yayın Alanı: Ulusal Merkezi: İstanbul Adresi: Tatlıses Group, İbrahim Karaoğlanoğlu cad. Dilek sok. no:3 Seyrantepe-İstanbul...
  3. Arapça dil bilgisi tabirler

Arapça dil bilgisi tabirler

arapça ekler arapça sıfatlar yazılmış isimler muzaaf fiil fail hemze : harekeli elif (harekesi yoksa uzatan elif’tir) harf-i med : uzatan harf (ler) harf-i târif : isimlerin başına gelen belirtme edatıdır (ال; ), kelimenin sonundaki tenvini düşürür marife : belirli bir nesneyi gösteren isim (başında harf-i tarif olan isimler, alemler [özel isim], zamirler, ism-i mevsuller, ism-i...
  4. Hayat Bilgisi

Hayat Bilgisi

hayat bilgisi öğretmenler günü izle hayat bilgisi öğretmenler günü İlköğretimde ilk üç yıl Hayat bilgisi dersi okuturuz çocuklara müfredat gereği... Adı ne güzel bir derstir o... Hayat Bilgisi... Haftada beş saatten, yılda 180 iş günü hayat bilgisi dersi... Bir yılda 180 gün eder, 3 yılda 540 gün... Matematik asla yalan söylemez, hesap ortada, düşünün 540 gün hayat bilgisi dersi okuyan birinin...
  5. Bilgisiz Dindarlık

Bilgisiz Dindarlık

Arkadaşlar Bilgisiz Dindarlık hakkında bilgi istiyorum sizden

Sayfayı Paylaş