gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

durum ifade gifleri

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: durum ifade gifleri

[​IMG]* * *[​IMG]* * *[​IMG]* * *[​IMG][​IMG]

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

[​IMG]* * *[​IMG]* * *[​IMG]* * *[​IMG]* * *[​IMG]

[​IMG]* * *[​IMG]* * *[​IMG]* * *[​IMG]

4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

[​IMG]* * *[​IMG]* * *[​IMG]* * *[​IMG]* * *[​IMG]

5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

6. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ayy cok güzel bende paylaşım yapmak isterdim ama benim yok :(

durum ifade gifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gif

Gif

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ruh halinizi ifade eden msn durum avatarlari

ruh halinizi ifade eden msn durum avatarlari

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. karışık ifade gifleri

karışık ifade gifleri

4. Dogru ifade

Dogru ifade

kendini doğru ifade etmenin yolları Bütün RUHSAL ÖĞRETİLERİN temelinde ‘KENDİNİ DOĞRU’ ifade edebilmek vardır. Giysilerimizden yaşadığımız ortama, yaptığımız işten bireysel ilişkilere kadar hemen her alanda görünen tek bir gerçek var, bireyin kendisi. Ürettiğimiz, sunduğumuz her şeyin içinde biz varız. Seçimlerimizin tümü aslında kendimizi ifade ediş biçimimizin birer yansıması. Kendimizi...
  5. Burçların kendilerini ifade etmesi

Burçların kendilerini ifade etmesi

Koç burcu: Toplumda hemen dikkati çeken ve ilgi uyandıran bir kişidir Oldukça pratik, düşünceleri yaşadığı ortamla uyumludur Yaratıcı bir merak sahibidir Hayat onun için heyecanlı bir macera niteliği taşır Gözleri oldukça dikkat uyandırır Mars aynı zamanda aşk ve çekicilikte bu kişiyi destekler İlişkilerinde zeka oldukça büyük bir rol oynar Zeki ve çabuk karar verebilen tiplerle kolayca...

Sayfayı Paylaş