gebe
  1. sezai

sezai Forum Okuru

durumum ile ilgili fala baktırmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sezai tarafından paylaşıldı.

ben sezai durumum ile ilgili fala baktırmak istiyorum

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

durumum ile ilgili fala baktırmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

gerçek tarot falı dileğim olacakmı dileğim olacak mı gerçek tarot falı baktırmak isteyenler burdan Evet Melekler Tarot falı artık bu başlık altında bakılacak. yapmanız gerekenler; *Bu başlık adı altında mesajınızı yazınız. *Mesajınız ile ilgili 1 ile 78 arası üç rakam yazınız. *ilişkilerde burç belirtirseniz açılım daha net olacaktır. ÖNEMLİ NOT: Özel mesaj atan üyelere kesinlikle...
  2. fal baktırmak istiyorum

fal baktırmak istiyorum

fal baktırmak istiyorum bedava fal baktırmak istiyorum bedava baktirmak yıldız falıma bakmak ücretsiz fal bakan ve uydurmadan bakan birileri varmı çok ihtiyacım var şimdiden teşekkürler
  3. wenomangel tarot falı baktırmak istiyor

wenomangel tarot falı baktırmak istiyor

slm handanca ben yeni katıldım ve tarot baktırmak istiyorum ama mesaj yazmam gerekiyomuş sanırım bi açıklarsan sewinirm napmam gerektiğini şimdiden teşekkürler....
  4. Fal baktırmak günahtır!!

Fal baktırmak günahtır!!

bu konu;fal baktırmak günahmıdır,fal baktırmak harammıdır hakkında bilgiler vermektedir Bugün kenarda, köşede, neredeyse her mahallede çeşitli adlar altında kendilerine birtakım masum ve modern unvanlar takarak mesleklerini icra eden had ve hesaba gelmeyen falcılar kol geziyor.Yahu arkadaş kelin ilecı olsa başına sürer!Her haltı bildiğini idda eden bu şarlatanlara inanmayın!Zira inanarak...
  5. ebcedi depna yıldız falıma baktırmak istiyorum kalan 5 aslan oluyor

ebcedi depna yıldız falıma baktırmak istiyorum kalan 5 aslan oluyor

ebcedi depna yıldız falıma baktırmak istiyorum kalan 5 aslan oluyor

Sayfayı Paylaş