gebe
  1. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

durumuma çözüm bulana rap vericem

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında kadersiz kader tarafından paylaşıldı.

slmm arkadaşlarr. yha lanet olsun ki erkek arkadaşım mert. msn min şifresini degiştirmiş. çünkü msn deki erkekleri silmemiştim erkek arkileirmden rahatsızz oluyoo. gizli sorumuda degiştirmiş. o msn benim için cok öenmli eski okuldan mezun oldugum okuldaki arkileirm o msnde.. lütfen bana ayrıdmcı olun o msnnin şifresini tekrar nasıl bulucamm. yeterk şifrreyi nasıl bulacagımı söleyin .bulana rap vericem söz.

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    serhoş et belki söyler bunu sadece ondan ögrenebilirsin kadersiz kader

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Gizli soru olmadan alamassın bi yolu yok en iyisi bi face aç eski okulundaki arklerini bul isimlerinden msne tekrar ekle...

4. pnrözer81

pnrözer81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    alternatıf posta adresınıde degıstırmıs mı

5. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    msn hackleme diye birçok site var oradan kendi msn ini hackle yada o çocukla konuş deki ona tamam sen tüm erkekleri sil ama bana msn imi geri ver sonra de o sana verdikten sonra sen şifreni değiştir birdahada ona verme o eski arkadaşlarınıda sonra eklersin evet face de bulman lazım ama ben şunu anlamadım bulana rap vericem söz. bu ne demek şimdi ? :ruyam:

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Cnm arkadasimiz REP demek istemis :)

ve rep'te buradaki tecrübe puanlarimizi berliyor :)

Avatarinin altinda bulabilirsin Tecrübe Puanlarini :tik:

7. kadersiz kader

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewet bütün herşeyi deiştirmiş.. ama şifremi buldum tabi sarhoş edereq deil. aldım karşıma güzel güzel konuştum. oda verdi. :D:D

8. kadersiz kader

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hercai canım tam olarak nedemek istedigni anlamadım ama ii bişeydir die düşünüyorum hem ben rap die yazılıyo rep die okunuyo sanıyorum yanılıyomuyum

durumuma çözüm bulana rap vericem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulantı

Bulantı

Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.Rüyada mide bulantısı, kişinin geçmişte kalan hile, günah gibi şeylerin ortaya çıkacağına ve insanı güç durumda bırakacağına işarettir.Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.
  2. Manga - Rap Rap

Manga - Rap Rap

Hanimini hüppen dezigi banna rap rap Tefeşle kayyuş illede kıtmir rap rap Alavere dalavere kim ala da kim vere rap rap Köşeleri möşeleri dön baba dönelim rap rap Raptiye rap rap zaptiye zap Zap rap rap N'aber nitekin gene geldi şapka rap rap Ben sana hayran Sen cama tırman Yok içmeye bir şişe bile ayran Nene gerek senin taht-ı revan Maaşla gırtlak gırtlak gırtlağa rap rap Bir kitap okuyor...
  3. Alıcam, alıcam vericem, vericem

Alıcam, alıcam vericem, vericem

'HELİN AVŞAR, 'ALICAM, ALICAM, VERİCEM, VERİCEM' DİYEREK MUTLU OLUYOR... Bir radyo kanalında program yapan Helin Avşar, mutluluk ve enerji için her sabah uyandığında ayna karşısına geçip üçer kere 'Alıcam, alıcam, vericem, vericem' diyor! Kuantum fiziğinde mutluluk ve enerji için yapılan bu dersi çalışan Helin’i evde bulunan yardımcısı görünce 'Helin kafayı yedi herhalde' diyerek şaşkınlıkla...
  4. bulantı

bulantı

hamilelikte çok bulantı oluyo bunu bitkilerle nasıl onleriz
  5. Karıncalara çözüm bulan var mı ?!?!?!

Karıncalara çözüm bulan var mı ?!?!?!

Herkese merhaba mutfagima karincalar basti oldurmek istemiyorum ama... Limon koydum gitmediler,domates sapi koydum yine ayni,tabletleride koyduk ama yine geziniyorlar :( kesin cozumu ilac ama evde 11aylik bir kizim var tehlikeli sizin de %100 kurtuldum diyebileceginiz onerileriniz var mi ?

Sayfayı Paylaş