durumuma çözüm bulana rap vericem

kadersiz kader

Yeni Üye
Üye
durumuma çözüm bulana rap vericem
slmm arkadaşlarr. yha lanet olsun ki erkek arkadaşım mert. msn min şifresini degiştirmiş. çünkü msn deki erkekleri silmemiştim erkek arkileirmden rahatsızz oluyoo. gizli sorumuda degiştirmiş. o msn benim için cok öenmli eski okuldan mezun oldugum okuldaki arkileirm o msnde.. lütfen bana ayrıdmcı olun o msnnin şifresini tekrar nasıl bulucamm. yeterk şifrreyi nasıl bulacagımı söleyin .bulana rap vericem söz.

Gizli soru olmadan alamassın bi yolu yok en iyisi bi face aç eski okulundaki arklerini bul isimlerinden msne tekrar ekle...

msn hackleme diye birçok site var oradan kendi msn ini hackle yada o çocukla konuş deki ona tamam sen tüm erkekleri sil ama bana msn imi geri ver sonra de o sana verdikten sonra sen şifreni değiştir birdahada ona verme o eski arkadaşlarınıda sonra eklersin evet face de bulman lazım ama ben şunu anlamadım bulana rap vericem söz. bu ne demek şimdi ? :ruyam:

msn hackleme diye birçok site var oradan kendi msn ini hackle yada o çocukla konuş deki ona tamam sen tüm erkekleri sil ama bana msn imi geri ver sonra de o sana verdikten sonra sen şifreni değiştir birdahada ona verme o eski arkadaşlarınıda sonra eklersin evet face de bulman lazım ama ben şunu anlamadım bulana rap vericem söz. bu ne demek şimdi ? :ruyam:

Cnm arkadasimiz REP demek istemis :)

ve rep'te buradaki tecrübe puanlarimizi berliyor :)

Avatarinin altinda bulabilirsin Tecrübe Puanlarini :tik:

Benzer Diğer Konularımız !

Geri