gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Durun artık!

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Bu adamları biri durdursun yahu yoksa durmak bilmeyecekler.Dura dura çoğalacaklar başımıza.:piha::piha: [​IMG]

Durun artık! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arsa

Arsa

Rüyada arsa görmek görenin vefat edeceğine işarettir.
  2. Arı

Arı

Tek arı görmek, bilgin, insanlara hayrı çok olan bir kimse ile tabir edilir. Birçok balarısı görmek, bulmak yada almak nimet ve ganimettir. Balarısını öldürmek maldan zararla, Arı beyi salih bir insanla, Birçok arı beyine sahip olmak - eğer ehilse- valiilikle, Arı kovanı kişinin eşiyle tabir edilir. Arının başa ya da ele konması yöneticiliğe, Arı görmek çiftçi için ucuzluk ve bolluğa,...
  3. Emrah - Dura Dura

Emrah - Dura Dura

Kaçma benden bu kadar, nereye kadar Hasret seni yakalar beni yaralar ah Bi tutsam elinden ah, gitsem sonuna kadar Senden başka kimim var, bak herşeyim var Sorma sevdan ne kadar nereye kadar ah Bi gelsen ardımdan, gitsek ölümüne kadar Yanıyorum ya habibi, bana senden fayda yok Yolla şu tabibi, yüreğimde derman yok Birgör şu halimi, bana aşktan hayır yok Yolla şu katibi gözlerimde ferman yok...
  4. Artık Birileri Dur Demeli..

Artık Birileri Dur Demeli..

Sabahları kalkıp işe geldimmi ilk işim netten gazeteyi açıp elime bir kahve alıp bir yarım saat keyf yapmak oluyor ama her nedense bizim bu akıllı geçinen insanlarımız sayesinde hiçte öyle olmuyor. İlla bir yerlerde birileri birilerine kötülük ediyor, adam öldürüyor, iftira atıyor kötülük yapıyorda yapıyor. Sabah sabah bir kezde ohh ya cok güzel denebilecek bir haber okumuyoruz millet olarak ....
  5. Arda Turan Sinem Kobal Aşkında Son Durum

Arda Turan Sinem Kobal Aşkında Son Durum

Arda Turan Sinem Kobal Arda Turan Sinem Kobal ayrıldımı Arda Turan Sinem Kobal birlikte İlişkileri adeta yılan hikayesine dönen Arda Turan ve Sinem Kobal aşkında son durum haberlerini merak edenler için sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz. Geçtiğimiz zamanlarda iki sevgilisinin evleneceği yolunda ve bunun içinde nişanlandıkları haberleri magazin sayfalarına düşmüştü. Son zamanlar da bazı...

Sayfayı Paylaş