gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Dürüye'nin Güğümleri Duran Ağabey Şarkısı

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

düriyemin güğümleri duran ağabey şarkısı duran ağabey indir düriyemin güğümleri dinle Düriye'nin Güğümleri dizisinde Düriye"ye aşık Duran Ağa için sıkça söylenen Duran Ağabey şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyorum kızlar :tik:

Sandığın geçelerine x 2
    Kız kaldırıp peçeleri
    Bu güzellik sendeyken, duran ağabey
    Öldürür neçeleri de bu güzellik sendeyken de öldürür neçeleri

Nakarat
    Dura dura dura dura dura duran ağabey duran ağabey
    Paraları yedin
    Duran ağabey x 2
    Muradını alasın
    Duran ağabey x 2
    Hurilere kalasın
    Duran ağabey x 2

Gidiyom, gidemiyom da gidiyom gidemiyom da az doldur içemiyom
    Sen benden geçtin amma duran ağabey
    Ben senden geçemiyom da sen benden geçtin amma da ben senden geçemiyom

Nakarat
    Hoca yemişin başında x 2
    Daha onbeş yaşında
    Eğer beni almazsan, duran ağabey
    Doymayasın yaşına da eğer beni almazsan da doymayasın yaşına

Nakarat x 2

Dürüye'nin Güğümleri Duran Ağabey Şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağabey

Ağabey

Bakınız; Kardeş.Yardıma ihtiyaç duymadan yaşayacağınıza ve maddi sıkıntı çekmeyeceğinize işarettir. Yardıma ihtiyaç duymadan yaşayacağınıza ve maddi sıkıntı çekmeyeceğinize işarettir.Rüyada erkek kardes görmek emniyettir, sizi koruyacak bir büyügün varligini düsünmek ve onu rüyanizda görmek, mutlu ve güvenli bir hayat süreceginize delalet eder. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyasinda...
  2. Dürüye'nin Güğümleri Zühtü Şarkı Sözü

Dürüye'nin Güğümleri Zühtü Şarkı Sözü

zühtü şarkı sözü zühtü türküsü hikayesi şarkısının hikayesi Yılların Zühtü türküsü Düriye'nin Güğümleri dizisi ile yeniden moda oldu işte o meşhur türkünün sözleri :eco: Zühtü Şarkı Sözleri Samanlıktan kaldıramadım samanıda Zühtü Ben sana kandım Zühtü Şimdi geldi sarılmanın zamanıda Zühtü Ben sana kandım Zühtü Evlerinin önü Kerpiç sekiside Zühtü Ben sana kandım Zühtü Yel estikçe gelir...
  3. Düriye'nin Güğümleri Altın Dişli Hayriye Şarkısı

Düriye'nin Güğümleri Altın Dişli Hayriye Şarkısı

altın dişli hayriye sözleri düriyemin güğümleri hayriye düriyemin güğümleri altın dişli dinle şarkısı dinle Düriye'nin güğümleri dizisinde yer alan ve izleyici tarafından çok sevilen altın dişli Hayriye isimli parçanın sizlere sözlerini paylaşıyorum. Yanıp tutuşuyorum ben aylardır Hayriye Göz süzüyorsun uzaktan,hayırdır Hayriye Bu ne biçim etek deli misin? Ben kötüyüm sen iyi misim? Senin...
  4. Düriye'nin Güğümleri Tombalacık Halimem Şarkısı

Düriye'nin Güğümleri Tombalacık Halimem Şarkısı

halimem şarkısı düriye nin güğümleri tombalacık halimem şarkısı tombalacık düriyemin güğümleri düriyemin Düriyenin Güğümleri dizisinden sıkça duyduğumuz Tombalacık Halimem (Alçaklara Kar Yağıyor Üşemedinmi) Şarkısının Sözleri... Alçaklara Kar Yağıyor Üşümedin mi Şarkısı Sözleri Kiraz aldım dikmeden Halimem dallarını bükmeden Bir armağan ver bana Halimem ben gurbete gitmeden Tombalacık...
  5. Dürüye'nin Güğümleri 38.bölüm fragmanı

Dürüye'nin Güğümleri 38.bölüm fragmanı

dürüyenin güğümleri, 38.bölüm, fragmanı, tanıtımı, 19 mayıs, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz http://www.youtube.com/watch?v=7VshyEudPTM

Sayfayı Paylaş