gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Dürüye'nin Güğümleri Zühtü Şarkı Sözü

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

zühtü şarkı sözü zühtü türküsü hikayesi şarkısının hikayesi Yılların Zühtü türküsü Düriye'nin Güğümleri dizisi ile yeniden moda oldu işte o meşhur türkünün sözleri :eco:

Zühtü Şarkı Sözleri
    Samanlıktan kaldıramadım samanıda Zühtü
    Ben sana kandım Zühtü
    Şimdi geldi sarılmanın zamanıda Zühtü
    Ben sana kandım Zühtü
    Evlerinin önü Kerpiç sekiside Zühtü
    Ben sana kandım Zühtü
    Yel estikçe gelir yarin kokusuda zühtü
    Ben sana kandım Zühtü
    Evlerine varamadım dibektende Zühtü
    Ben sana kandım Zühtü
    Yel estikçe gelir yarin kokusuda Zühtü
    Ben sana kandım Zühtü

Dürüye'nin Güğümleri Zühtü Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın_Meleklerin sözü var şarkı sözü

Yalın_Meleklerin sözü var şarkı sözü

Dünya üzemez beni Ölüm korkutabilir mi Sen olmadan bu kalp hissedebilir mi Güneş batmış bana ne Ellerin yok kime ne Yerine koyamadım Razı olamadım sensizliğe Kalpler yanmış yağmur ıslatmış Tanrı korurmuş ya sevenleri Son nefesimde elimi sen tutacaksın Son sözlerimi bir sen duyacaksın Meleklerin sözü var
  2. Dürüye'nin Güğümleri Duran Ağabey Şarkısı

Dürüye'nin Güğümleri Duran Ağabey Şarkısı

düriyemin güğümleri duran ağabey şarkısı duran ağabey indir düriyemin güğümleri dinle Düriye'nin Güğümleri dizisinde Düriye"ye aşık Duran Ağa için sıkça söylenen Duran Ağabey şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyorum kızlar :tik: Sandığın geçelerine x 2 Kız kaldırıp peçeleri Bu güzellik sendeyken, duran ağabey Öldürür neçeleri de bu güzellik sendeyken de öldürür neçeleri Nakarat...
  3. Dürüye'nin Güğümleri 38.bölüm fragmanı

Dürüye'nin Güğümleri 38.bölüm fragmanı

dürüyenin güğümleri, 38.bölüm, fragmanı, tanıtımı, 19 mayıs, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz http://www.youtube.com/watch?v=7VshyEudPTM
  4. şarkı sözü :)

şarkı sözü :)

Göz göze geldim şarkısının sözlerini istiyorum sizden,sağolun ..
  5. İzel Rezil Şarkısının Sözleri

İzel Rezil Şarkısının Sözleri

İzel Rezil şarkısının sözleri İzel Rezil sözleri Sevgili melekler, bu yazımızda ünlü pop şarkıcısı İzel'in seslendirdiği Rezil adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz :) hadi birbirimizin yerine geçelim bu defa sen kalan ol eşyaları sen topla bir ara ben uğrar alırım yeni bir aşka hazır değilim henüz dedikten sonra ertesi sabah başka birinin uyanırdım koynunda...

Sayfayı Paylaş