gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Acılar Parkı

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Toprağı kokladım Yüzümü gördüm Alışkanlıklarım yağmur sesi
    Gitmek kolay değil dedim.... kendime
    Düşündüm

Hatırladıklarım beni geri çevirdi
    Yaşamak zor gelir bazen bilirsin
    Susmak bir gidişi kabullenmek
    Görmek kolay değil dedim... kendime
    Sustum

Yanlışlarım beni büyüttü
    Geride bıraktığım acılar parkı
    Yalnızlıklarıma sahne oldu
    Oynamak kolay değil dedim... kendime
    Yoruldum

Arkadaşlarım beni bende vurdu
    Uzandı ellerim çocukluğumun koynuna
    Aradım kendimi kiraz ağaçlarının altında
    Unutmak kolay değil dedim... kendime
    Ağladım

Avucumda otuzdört yaşım
    Dudağımda şarkım
    Oturup söyledim sabaha kadar
    Da da da da da da da
    Oturup ağladım sabaha kadar

Düş Sokağı Sakinleri - Acılar Parkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Olmuyor

Düş Sokağı Sakinleri - Olmuyor

Hayat bayram olsa yada yarın hiç olmasa Gözlerini açsan penceremden baksan Güneş yüzüne doğsa Olmuyor istediğimiz gibi olmuyor Genellikler içindeyiz öznellik görünmüyor Sözün dilim olsa ya da neden hiç olmasa Ellerimi açsam gözlerimden baksan Yoluna güneş doğsa Olmuyor istediğimiz gibi olmuyor Genellikler içindeyiz öznellik görünmüyor
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Manzaralar

Düş Sokağı Sakinleri - Manzaralar

Kuşlar içimden bir de dışımdan Yani tarihten gelen alışkanlıktan Uçtular hep uçtular Aşklar elimden bir de dilimdin Yani yürekten gelen ateşlerden Doldular hep doldular Düşler ateşten bir de güneşten Yani kaderden gelen öykülerden Kaçtılar hep kaçtılar Güller ölümden bir de dirimden Yani doğuştan gelen güzellikten Korktular hep korktular Düşler düşlükler bir de düşkünlükler İçimden dışıma akan...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Hindistanname

Düş Sokağı Sakinleri - Hindistanname

Derdime deva eyler gülde öten bülbül Sonra çabucak uçup uzak doguya kanat çirpar Çilenin ünü çoktur gönül aynamda Beklerim yarin iyi eden nefesini Hicranlar çogaltan göçmen dünyamda Tütsünün dumani kaplar loslasmis odami Yilan dansi yapar... benimle... genç bir maharaja... Hari Krishna... Hari Krishna Krishna Krishna Hari Hari Hari Rama... Hari Rama Rama Rama Hari Hari... Neyin...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Ağladıkça

Düş Sokağı Sakinleri - Ağladıkça

Oturmuş adamlar ak adanın tapınağında Aşıklar gelir meyve verir yeni doğanlara Ölüm müdür içimde kırılan dalgalar Tükenir ömrün yorgun arkadaşı olan Canım bahar Ağladıkça ben kayıp gider yelken Dünya yıkılır düş avına atılır Bağışlayın kuşlar gömdüğüm acıları Kurban verdim şeytanlara Küçük canımı Ağladıkça sen uçup gelir yelken Dünya açılır av düşüne katılır Doğadır büyülü yaşama hayat...

Sayfayı Paylaş