gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Al Beni Yar

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bulutlardı yağmuru getiren Hüznüm bulut oldu Yağmur oldu yasak sevdamız
    İnatla gurbete doğdu
    Acıya büyüdü sevgiler karanlıklar kentinde
    Güneşi hiç göremeden
    Oynadığımız bir oyundu
    Al beni yar götür
    Götür buralardan
    Bıktım artık hep aynı varoluşlardan
    Yitirmekten yitirilmekten
    Korkudan korkmalardan
    Aldatmadan aldatılışlardan
    Hiç almadan hep vermelerden
    Al beni yar götür
    Götür buralardan
    Yasaktı bize sevda yaşamak
    Aramızda hep birileri oldu
    Aramızda hep sende oldun
    Ben yalnız seninle doğdum
    Al beni yar götür
    Götür buralardan

Düş Sokağı Sakinleri - Al Beni Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme

Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme

Eylül'ün batışına kaparım gözlerimi Mayıs'ın doğuşuna açarım düşlerimi Çiçekten yana kullan geçikmiş seçimini Aşktan yanadır hep dolu dizgin düşlerim Direnen tükenişlerim "Eylül aşklarımın bittiği yerde başlar... Ve yine Eylül aşklarımın başladığı yerde biter" Eylül'ün doğuşuna açarım gözlerimi Mayıs'ın batışına kaparım düşlerimi Çiçekten yana kullan eskimiş sevgini Aşktan...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Ben Benden Geçtim

Düş Sokağı Sakinleri - Ben Benden Geçtim

Güller getirdim ak yanaklarina Elma ve portakalli bardaklarina Uyudun ve uyandin Kalp semsiyemin altinda Bense düslere ask tohumlari biraktim... Eros'u çagirdim Sevda mesaleleri yanmali diye Güller taradim al saçlarinda Elma ve portakalli bardaklarinda Güldüm ve agladin Oyun agacimin altinda Bense düslere bebek tohumlari biraktim... Eros'u çagirdim... Sevda mesaleleri yayilmali...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Aşk Eskitir Beni

Düş Sokağı Sakinleri - Aşk Eskitir Beni

Aşk eskitir beni Hayallerim bekletir Her şey yaşanır Ama bazı şeyler küflenir Yaşam beni benden alır Yine bana verir Da ra ra ra Da da ra ra Karışır aklım Kendime döner dururum Ardımda kalanları Goğsümde yeniden doğururum Yaşam beni benden alır Kimlere verir Sen hiç bilmezsin Nasıl yalnızlık büyütür insan Sen hiç görmezsin Nasıl yaşlanır severken insan Sen istersen yüreğin...
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Alma Beni Ölüm Meleği

Düş Sokağı Sakinleri - Alma Beni Ölüm Meleği

Ağlar yelken suya düşer Dalgalar büyür düşüm biter Alma beni ölüm meleği Öper aşk mavi yeli Ağlar yelken üşür düşüm Acım büyür kanar iki gözüm Alma beni ölüm meleği Kovacak şeytan tüten rengi Ağlayışlar ak varoluşlardır Beni uyandıran kara korkulardır Ağlar yelken içime düşer Düşler uyur kuşlar döner Alma beni ölüm meleği Ararım her gün doğduğum eceli Ellerimdendir yelkene düşkünlüğüm Ağıtlar...

Sayfayı Paylaş