gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Alma Beni Ölüm Meleği

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ağlar yelken suya düşer Dalgalar büyür düşüm biter Alma beni ölüm meleği
    Öper aşk mavi yeli
    Ağlar yelken üşür düşüm
    Acım büyür kanar iki gözüm
    Alma beni ölüm meleği
    Kovacak şeytan tüten rengi
    Ağlayışlar ak varoluşlardır
    Beni uyandıran kara korkulardır
    Ağlar yelken içime düşer
    Düşler uyur kuşlar döner
    Alma beni ölüm meleği
    Ararım her gün doğduğum eceli
    Ellerimdendir yelkene düşkünlüğüm
    Ağıtlar hep maviye ölüşlerdedir
    Aşık uçar tok uykularada
    Alma beni ölüm meleği
    Bulurum bir gün öldüğüm eceli

Düş Sokağı Sakinleri - Alma Beni Ölüm Meleği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Ölüm (Canımdan Geçip )

Düş Sokağı Sakinleri - Ölüm (Canımdan Geçip )

Günler sensiz geçer oldu Yüreğim benden gider oldu Baharı beklerken güzelim Hep güneşi arar oldum... Herşeyin bir sonu var ama Sonu yok ki düştüğüm yerin Sana değil artık güzelim Ah, ölüme koşar içim Gel gel artık, içimi al ve öldür Dön dön artık, sesimi al ve öldür Seni ben kendime güzelim Canımdan geçip seçtim Sana ben kendimi güzelim Ödünç vermedim Gel gel artık, içimi al ve öldür Dön...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Melekler ve Benler

Düş Sokağı Sakinleri - Melekler ve Benler

Melekler gelince ben de gidicem Hiç görmediğim yerlere Mesela gezegenlere Melekler sevinde ben de sevicem Hiç sevmediğim şeyleri Mesela sürüngenleri Melekler gülünce ben de gülücem Hiç gülmediğim şeylere Mesela kurabiyelere Melekler ölünce ben de ölücem Hiç ölmediğim şeylere Mesela kum tepelerine Melekler doğunca ben de doğucam Hiç doğmadığım annelerde Mesela bütün renklerde...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Hüzün Meleği

Düş Sokağı Sakinleri - Hüzün Meleği

Aşk tut beni dünya elinden Yar adına ağıt yaktım duyulsun diye Geçtim kendimden. Dünya bak bana yar kalbinden Aşk adına ateş oldum görünsün diye İndim göklerden Yar at beni günahlar giysimden Ateş adına dünyaya döndüm bilinsin diye Düştüm gözlerden Ateş koş bana kum yağmurlarıyla Dünya adına melek oldum konuşulsun diye Uçtum beşiklerden Gizem süzül bana kervanlar giderken Düş...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Beni Al Uykumdan

Düş Sokağı Sakinleri - Beni Al Uykumdan

Şarkılarım güneşten gelir Bütün denizleri bana getirir Sıcak bir yaz ve bir yudum aşk Büyülü mavi aynamın içindedir Hafifçe gel kendini düşlere ver Gülerek ağlamak çok güzel Yarım mutluluklar beni tam doğuramaz Kırık hikayeler dokunulmayı bekler Beni al uykumdan Balık kokan kumsallara batır Beni al uykumdan Meltemi dudaklarımdan kaldır "Ağcedey kov vatşey kuflaj..... hey!...
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Ben Benden Geçtim

Düş Sokağı Sakinleri - Ben Benden Geçtim

Güller getirdim ak yanaklarina Elma ve portakalli bardaklarina Uyudun ve uyandin Kalp semsiyemin altinda Bense düslere ask tohumlari biraktim... Eros'u çagirdim Sevda mesaleleri yanmali diye Güller taradim al saçlarinda Elma ve portakalli bardaklarinda Güldüm ve agladin Oyun agacimin altinda Bense düslere bebek tohumlari biraktim... Eros'u çagirdim... Sevda mesaleleri yayilmali...

Sayfayı Paylaş