gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Aşk Eskitir Beni

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Aşk eskitir beni Hayallerim bekletir Her şey yaşanır
    Ama bazı şeyler küflenir
    Yaşam beni benden alır
    Yine bana verir

Da ra ra ra Da da ra ra
    Karışır aklım
    Kendime döner dururum
    Ardımda kalanları
    Goğsümde yeniden doğururum
    Yaşam beni benden alır
    Kimlere verir

Sen hiç bilmezsin
    Nasıl yalnızlık büyütür insan
    Sen hiç görmezsin
    Nasıl yaşlanır severken insan
    Sen istersen yüreğin ayışığında
    Gecene masal olur

Sen istersen bu gök boyanır
    Bu mavi hep kalır
    Sen seversen bu yürek havalanır
    Bir çift kanat olur
    Sen gidersen gözlerim parçalanır
    Bana hangi tarafım kalır...

Düş Sokağı Sakinleri - Aşk Eskitir Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme

Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme

Eylül'ün batışına kaparım gözlerimi Mayıs'ın doğuşuna açarım düşlerimi Çiçekten yana kullan geçikmiş seçimini Aşktan yanadır hep dolu dizgin düşlerim Direnen tükenişlerim "Eylül aşklarımın bittiği yerde başlar... Ve yine Eylül aşklarımın başladığı yerde biter" Eylül'ün doğuşuna açarım gözlerimi Mayıs'ın batışına kaparım düşlerimi Çiçekten yana kullan eskimiş sevgini Aşktan...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Beni Al Uykumdan

Düş Sokağı Sakinleri - Beni Al Uykumdan

Şarkılarım güneşten gelir Bütün denizleri bana getirir Sıcak bir yaz ve bir yudum aşk Büyülü mavi aynamın içindedir Hafifçe gel kendini düşlere ver Gülerek ağlamak çok güzel Yarım mutluluklar beni tam doğuramaz Kırık hikayeler dokunulmayı bekler Beni al uykumdan Balık kokan kumsallara batır Beni al uykumdan Meltemi dudaklarımdan kaldır "Ağcedey kov vatşey kuflaj..... hey!...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Ben Benden Geçtim

Düş Sokağı Sakinleri - Ben Benden Geçtim

Güller getirdim ak yanaklarina Elma ve portakalli bardaklarina Uyudun ve uyandin Kalp semsiyemin altinda Bense düslere ask tohumlari biraktim... Eros'u çagirdim Sevda mesaleleri yanmali diye Güller taradim al saçlarinda Elma ve portakalli bardaklarinda Güldüm ve agladin Oyun agacimin altinda Bense düslere bebek tohumlari biraktim... Eros'u çagirdim... Sevda mesaleleri yayilmali...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Alma Beni Ölüm Meleği

Düş Sokağı Sakinleri - Alma Beni Ölüm Meleği

Ağlar yelken suya düşer Dalgalar büyür düşüm biter Alma beni ölüm meleği Öper aşk mavi yeli Ağlar yelken üşür düşüm Acım büyür kanar iki gözüm Alma beni ölüm meleği Kovacak şeytan tüten rengi Ağlayışlar ak varoluşlardır Beni uyandıran kara korkulardır Ağlar yelken içime düşer Düşler uyur kuşlar döner Alma beni ölüm meleği Ararım her gün doğduğum eceli Ellerimdendir yelkene düşkünlüğüm Ağıtlar...
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Al Beni Yar

Düş Sokağı Sakinleri - Al Beni Yar

Bulutlardı yağmuru getiren Hüznüm bulut oldu Yağmur oldu yasak sevdamız İnatla gurbete doğdu Acıya büyüdü sevgiler karanlıklar kentinde Güneşi hiç göremeden Oynadığımız bir oyundu Al beni yar götür Götür buralardan Bıktım artık hep aynı varoluşlardan Yitirmekten yitirilmekten Korkudan korkmalardan Aldatmadan aldatılışlardan Hiç almadan hep vermelerden Al beni yar götür Götür...

Sayfayı Paylaş