gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Ay Gözü Yaşlı Bakar

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gülerek yudumladım yılın yağmurları Eğildi bahar dalları Koştum rüzgarlara bulut kuşuyla
    Öpüldüm coştum dalgalarla
    Uyanmadım hiç uykuluğumun içinde
    Ufuklara daldım doyumlandım
    Beni bekleyin göçmen kuşlar
    İçimden çıktı busecik makamlar
    Boncuklu heceler
    Mutluluk verir bana

Uçmayınca hayatlar bölünür
    Bölündükçe uykularda ölünür...

Goğün kudretini üstüme örttüm
    Güçlendim güzelleştim
    Şarkılar söyledim
    Aşık gördü beni
    Gözlerimi deldi
    Uyaklı sevişmeler hiç tükenmedi

Uçuşun mavi kanatlar
    Büyür gider gülücükler
    Neden bu yaşlar?

Yeller alır gider geceleri
    Ay gözü yaşlı bakar
    Tümden gelip
    Tüme varan insanlara

Düş Sokağı Sakinleri - Ay Gözü Yaşlı Bakar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Ölümler

Düş Sokağı Sakinleri - Ölümler

Ölümler çıplak gelir Geceyi indirir yavaşça gözlerine Benden geçmek kolay değil Feryat eder ateş sözlerime Yayılır nefesin çiçeklere Ay ışıldar soğuk bedeninde Günah bana hiç el değil Feryat eder dilim hüzünlere Vedalar doğru değil Sevgiler yalan değil Koşarım ben sensizliğe Bu son bakişsa gitmek Hiç mümkün değil Görünür bana senden kalan Bilirim ki vardır şarkımı duyan...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Mumlar

Düş Sokağı Sakinleri - Mumlar

Mumlar yanar birer birer Karanligi deler iç çekisler Sehirler dolasir gözlerimin önünde Yitik bir çöl hikayesinedir Yarim kalan sözler Çiplak bedenlere girer ruhum Ve seni arar durur gurbetlerde... Yalvaririm savaslarimi durdur Yollarima zincirler vurdur Yalvaririm uzaklarimi durdur Kollarima kanatlar kondur Ask dogar saçlarindan Ben batarim yoklugundan Toprak çeker içine...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Değirmen

Düş Sokağı Sakinleri - Değirmen

Sözlerin gizindeyim zaman geçmiyor Bilmeceler denizindeyim gücüm yetmiyor Dışarda kavgalar devam eder çoğalır sesler Biz güneşler büyütürken içimizde Herkes kendine bir yol çizer ve zaman geçer Sen kendine koşarsın kimse bilmez Kapılar var ki yüreğinde hiç girilmez Gezdiğimiz yerlerse hep bizi söyler Sen ve ben Sonsuzluğa dönen değirmen
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Sana uzaktan bakıyor artık gözlerim Gönlüm senden geçmez Bana döndü hep sözlerim Unutmak o kadar kolay mı sandın? Ayrılık bana aşktır artık Dağılmış saçlarım gönlünün yatağına Uyandırma Sabah olsun ben giderim Sen kal rüyamda Aramak o kadar kolay mı sandın? Yolların bana aşktır artık Ah gitmek o kadar kolay mı sandın? Yolların bana aşktır artık Sesim bende bir yabancı gibi Şaşarım Gönlümün...

Sayfayı Paylaş