gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Düş Sokağı SakinLeri - AyrıLık (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

düş sokağı sakinleri ayrılık akor ayrılık akor unutmak o kadar kolay mı sandın sana uzaktan bakıyor artık gözlerim düş sokağı sakinleri unutmak o kadar kolay mı sandın AM DMAM sana uzaktan bakıyor artık gözlerim
    AM DM AM
    gönlüm senden geçmez bana döndü hep sözlerim
    DM AM C
    unutmak o kadar kolay mı sandın?
    GM Bb GM AM
    ayrılık bana aşktır artık
    AM DM AM dağılmış saçlarım gönlünün yatağına uyandırma
    AM DM AM sabah olsun ben giderim sen kal rüyamda
    nakarat
    DM AM
    aramak o kadar kolay mı sandın?
    GM Bb Gm AM
    yolların bana aşktır artık
    DM AM
    ah gitmek o kadar kolay mı sandın?
    GM Bb GM AM
    yolların bana aşktır artık

Düş Sokağı SakinLeri - AyrıLık (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Acılar, sorular ve Yüzler (akor)

Düş Sokağı Sakinleri - Acılar, sorular ve Yüzler (akor)

C Am D G D G Hafifçe ısırılmış bir dünyanın ucundayım mmmm... ) C Am D G D G )2 Ellerim uzanmış düşüyormuşum aaa... ) Bm G C G Acılar yalnızlığımızın ortak aynası olmuş ) Bm G C G )2 Düşlerde gördüğümüz hep o derin anlam ) C G C G Ben nerdeyim, hangi düş benim ) C G D G )2 Sen nerdesin, aaa... hangi roldesin ) SOLO C Am D G D G Hafifçe belirmiş bir gülün açışındayım mmmm... ) C Am D...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş (akor)

Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş (akor)

sevdan bir ateş akor F#m Bm E A Senin alev gözlerin eritse su ruhumu F#m(D) Bm E A Buz olur kesilirim, yanarken içim (2) F#m Bm E A Sesin bir uçurum, çagirirsa beni F#m(D) Bm E A Kus olur uçarim, yanarken içim (2) ( D Bm E A ( Sevdan bir ates oldu bende A ( F#m Bm E A ( Gönlüm bir...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Ölümler (akor)

Düş Sokağı Sakinleri - Ölümler (akor)

düş sokağı sakinleri ölümler akor ölümler akor düş sokağı Em ölümler çığlak gelir Am geceyi indirir yavaşça gözlerine Em benden geçmek kolay değil F Dm G F-Em feryat eder ateş sözlerime yaylılır nefesin çiçeklere ay ışıldar soğuk bedeninde günah bana hiç el değil feryat eder dilim hüzünlere C Em Am vedalar doğru değil sevgiler yalan değil...
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Kan Revan İçindeyim (akor)

Düş Sokağı Sakinleri - Kan Revan İçindeyim (akor)

kan revan içindeyim akor kan revan içindeyim tab notaları E Dm E Bagislayin beni sevdalarim Dm E Kendimi parçalara ayiramadim Am Alin gidin korkularimi E Saçlarimi ellerinizle oksayin F E Hiçbir ayrilik yeniden yaratmiyor artik beni Am Alin gidin korkularimi E Saçlarimi ellerinizle oksayin F E Ve bütün ayriliklar sabah olunca aliyor nefesimi Am Kan revan içindeyim E Gönlümün derdindeyim...

Sayfayı Paylaş