gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Eylül'ün batışına kaparım gözlerimi
    Mayıs'ın doğuşuna açarım düşlerimi
    Çiçekten yana kullan geçikmiş seçimini
    Aşktan yanadır hep dolu dizgin düşlerim
    Direnen tükenişlerim
    "Eylül aşklarımın bittiği yerde başlar...
    Ve yine Eylül aşklarımın başladığı yerde biter"
    Eylül'ün doğuşuna açarım gözlerimi
    Mayıs'ın batışına kaparım düşlerimi
    Çiçekten yana kullan eskimiş sevgini
    Aşktan yana oldu hep serüvenci düşlerim
    Eriyen tükenişlerim
    Beni hiç ellere verme
    Çünkü ellere sığmam
    Ardımdan gözyaşı dökme
    Gözyaşlarında boğulmam

Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Mumlar

Düş Sokağı Sakinleri - Mumlar

Mumlar yanar birer birer Karanligi deler iç çekisler Sehirler dolasir gözlerimin önünde Yitik bir çöl hikayesinedir Yarim kalan sözler Çiplak bedenlere girer ruhum Ve seni arar durur gurbetlerde... Yalvaririm savaslarimi durdur Yollarima zincirler vurdur Yalvaririm uzaklarimi durdur Kollarima kanatlar kondur Ask dogar saçlarindan Ben batarim yoklugundan Toprak çeker içine...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Hiç Bilemem

Düş Sokağı Sakinleri - Hiç Bilemem

Günler düşlerden doğar Geceler aykırı bakar umutlara Olduğum yer bu değil Beni kimler arar kimler sorar Hiç bilemem anlayamam anlatamam İçimde kanımı emen kahırlar var Ne gizlenirim ne kabarırım Aşkın ile yanar olurum Tükenmek değildir yoran beni Aldanmaktır belam hiç kolay değil Hiç bilemem anlayamam anlatamam Dışımda canımı alan tavırlar var Aranırım kırık kalplerde Bir ışık yanacak diye...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Değirmen

Düş Sokağı Sakinleri - Değirmen

Sözlerin gizindeyim zaman geçmiyor Bilmeceler denizindeyim gücüm yetmiyor Dışarda kavgalar devam eder çoğalır sesler Biz güneşler büyütürken içimizde Herkes kendine bir yol çizer ve zaman geçer Sen kendine koşarsın kimse bilmez Kapılar var ki yüreğinde hiç girilmez Gezdiğimiz yerlerse hep bizi söyler Sen ve ben Sonsuzluğa dönen değirmen
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Sana uzaktan bakıyor artık gözlerim Gönlüm senden geçmez Bana döndü hep sözlerim Unutmak o kadar kolay mı sandın? Ayrılık bana aşktır artık Dağılmış saçlarım gönlünün yatağına Uyandırma Sabah olsun ben giderim Sen kal rüyamda Aramak o kadar kolay mı sandın? Yolların bana aşktır artık Ah gitmek o kadar kolay mı sandın? Yolların bana aşktır artık Sesim bende bir yabancı gibi Şaşarım Gönlümün...

Sayfayı Paylaş