gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Çiçeklerin Şarkısı

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bütün çiçekler, Acinin duvarini deldiler Yalnizlik gurbet oldu siirlerde
    Arkadasliklar verdiler bizlere
    En içten ve bilgece
    "Bütün çiçekler..."

Bütün çiçekler
    Bir kadinin aglayisindan geldiler
    Gözyasi bebek oldu ay vakti
    Mutlu oyuncaklar hep içimizdeydi
    En sicak ve en deli
    "Bütün çiçekler..."

Bütün çiçekler
    El degmemis renklerini açtilar
    Çirkinlikler güzel oldu dillerde
    Bakirlikler verdiler düslere
    En masum ve kardesçe
    "Bütün çiçekler..."

Bütün çiçekler
    Büyülü bir gelinlige döküldüler
    Kokularla büyüttüler sevgileri
    Yere düsen bir kar tanecigi gibi
    En temiz ve en diri
    "Bütün çiçekler..."

Çiçek memeli bir kadindir bütün çiçekler
    Hayat boyunca gökyüzünü seyrederler
    Gün geceye döndügünde
    Sessizce...
    Beni ziyarete gelirler
    "Bütün çiçekler..."

Düş Sokağı Sakinleri - Çiçeklerin Şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Tuba'nın Şarkısı

Düş Sokağı Sakinleri - Tuba'nın Şarkısı

Güneş doğmadan gelirim yanına Sesim bitmeden daha Bakarım, herkes üstüne bir dünya giymiş Benimse bol gelir yüreğime doğduğum bu şehir Doğmak sorun degil yaşamak ustalık Sesini yitirmeden ama Bakarım, herkes yüzüne bir başka yüz bulmuş Benimse bol gelir gözlerime girdiğim bu deniz Gel gözüm, gel ölüm Dağıl topraklarıma al özüm senin olsun Sözüm bitmez düşüm sürer Şimdi ölüm hoş gelir inan bana
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Mumlar

Düş Sokağı Sakinleri - Mumlar

Mumlar yanar birer birer Karanligi deler iç çekisler Sehirler dolasir gözlerimin önünde Yitik bir çöl hikayesinedir Yarim kalan sözler Çiplak bedenlere girer ruhum Ve seni arar durur gurbetlerde... Yalvaririm savaslarimi durdur Yollarima zincirler vurdur Yalvaririm uzaklarimi durdur Kollarima kanatlar kondur Ask dogar saçlarindan Ben batarim yoklugundan Toprak çeker içine...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Değirmen

Düş Sokağı Sakinleri - Değirmen

Sözlerin gizindeyim zaman geçmiyor Bilmeceler denizindeyim gücüm yetmiyor Dışarda kavgalar devam eder çoğalır sesler Biz güneşler büyütürken içimizde Herkes kendine bir yol çizer ve zaman geçer Sen kendine koşarsın kimse bilmez Kapılar var ki yüreğinde hiç girilmez Gezdiğimiz yerlerse hep bizi söyler Sen ve ben Sonsuzluğa dönen değirmen
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Sana uzaktan bakıyor artık gözlerim Gönlüm senden geçmez Bana döndü hep sözlerim Unutmak o kadar kolay mı sandın? Ayrılık bana aşktır artık Dağılmış saçlarım gönlünün yatağına Uyandırma Sabah olsun ben giderim Sen kal rüyamda Aramak o kadar kolay mı sandın? Yolların bana aşktır artık Ah gitmek o kadar kolay mı sandın? Yolların bana aşktır artık Sesim bende bir yabancı gibi Şaşarım Gönlümün...

Sayfayı Paylaş