gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Düşlerin Büyüsü

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Geçmişi onu çirkinleştirdi hep Ve bu dünyadan alıp götürdü..." Ayrılıklar beni büyütür
    Yanılgılar aşkı gördürür
    Düne ait olan hoş paragraflar
    Artık... seni hep öldürür
    Düne ait olan hoş paragraflar
    Artık... beni hep güldürür
    Yolların hep vardır sonu
    Aşıkların başkadır yolu
    Bugüne gelen hoş şarkılar
    Artık... senden alır onu
    Bugüne gelen hoş şarkılar
    Artık... benden götürür onu
    Boşa geçen hayat gelir mi sandın
    Gece oldu bak yine aldandın
    Herşey geçer demiştim yalnız hayat kalır
    Düşlerin büyüsü de bir gün dağılır
    Belki değildi mutlak hayatı paylaşırdık
    Birdenbire girmeseydi ayrılıklar aramıza...

Düş Sokağı Sakinleri - Düşlerin Büyüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sokak

Sokak

Sokaklar birtakım meslek ve işlere, hayatın devamı için gerekli olan unsurlara; Sokak aralarında dolaşıp duran bir kimse görmek hayır ehli, şerden sakınan öğüt ehli birine, Anayoldan ayrılarak sokağa girmek doğru hareket etmemeye, olumsuz bir şahitlikte bulunmaya; yemini bozmaya ya da birtakım keffaretlere; Sokakta insanlarla yürümek hayatın akışına kendini kaptırmaya, kalabalık psikolojisiyle...
  2. morun büyüsü...

morun büyüsü...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sarılmanın Büyüsü...

Sarılmanın Büyüsü...

sarilma resimleri sarılma resimleri sarılmak sarılma resmi oyunları Her birimizin sevdiklerine sarılmayı çok isteyip sarılamadığı anlar olmuştur. Sebepli sebepsiz hayatın her adımında içindeki sevgiyi vermek, tüm evrence sevilmek isteği ve sarılmak, sarınmak isteği var kanımızda! İnsanlığın en büyük tutkusu, en deli aşkı sevgiye olan aşktır... Ve kalp atışlarını duymak aşkın… An olur kolların...
  4. ay'ın büyüsü

ay'ın büyüsü

ay büyüsü ay tılsımı nasıl yapılır alıntı

Sayfayı Paylaş