gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Düşümdeki Yolculuk

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Oyunlar kayboldular Göz yaşı kuş oldu uçtu ayrı dünyalara.. Dinlendim,filizlendim
    Başkaları girmedi hiç hayatıma..

Üzülmek mi yanlış yoksa sevinmek mi?
    Ayıramam kendimi kendimden bile bile..

Uzadı yol,çatallandı
    Gönlüm bir kuş oldu,hayıflandı..
    Sevgiler yağmur bekler
    Tek bir güneş hiçbir şeye yetmez ki..

Ölmek mi doğru yoksa yaşamak mı?
    Ayıramam ayrılığı ayrılıktan bile bile..

Ufunetler çıkın gidin gözlerimden
    Aşık bekler beni en mahrem yerinden..

Koklayamam,duyarım ayrı kalmanın cinnetini
    hımm en derinden..

Oyunlar kayboldular
    Göz yaşı kuş oldu uçtu ayrı dünyalara..

Üzülmek mi yanlış yoksa sevilmek mi?
    Ayıramam kendimi kendimden bile bile..

Ufunetler çıkın gidin düşlerimden
    Aşık bekler beni en mahrem yerinden..

Koklayamam,duyarım ayrı kalmanın cinnetini
    hımm en derinden..
    hımm en..
    şşş...

Düş Sokağı Sakinleri - Düşümdeki Yolculuk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sokak

Sokak

Sokaklar birtakım meslek ve işlere, hayatın devamı için gerekli olan unsurlara; Sokak aralarında dolaşıp duran bir kimse görmek hayır ehli, şerden sakınan öğüt ehli birine, Anayoldan ayrılarak sokağa girmek doğru hareket etmemeye, olumsuz bir şahitlikte bulunmaya; yemini bozmaya ya da birtakım keffaretlere; Sokakta insanlarla yürümek hayatın akışına kendini kaptırmaya, kalabalık psikolojisiyle...
  2. Yolculuktan dönmek

Yolculuktan dönmek

Rüyada yolculuktan dönmek, rüya sahibinin üzerine vacip olan seyi ödemesine isarettir. Bazen de bu rüya, üzüntüden, yaramaz seylerden halas olup nimete nail olmaya, bazen de, rüya sahibinin günahtan tövbe etmesine isarettir.
  3. Yolculuk

Yolculuk

Yol hazırlığı yapmak hayırlı bir işe, Yola çıkmak zenginliğe yahut insanların ahlak ve tıynetlerini ortaya çıkarmaya, arza ölçmeye, Uzak yola çıkmak bir halden başka bir hale geçmeye, Yolculuktan dönmek işin bitmesine, maksadın hasıl olmasına, Hastanın uuzak yola çıkması yahut tanımadığı bir eve gitmesi ölmesine delalet eder.Yolculuğa çıktığını görmek ve ya da arsa alacağınıza işarettir. Deniz...
  4. Yolculuk mesajları

Yolculuk mesajları

yolculuk mesajlari yolculuk mesajları msj yolculukla ilgili güzel sözler iyi yolculuklar dilekleri yolculuk sözleri, yolculuk sözler, yolculuk mesajı, yolculuk msj, Olurya sevdiğiniz biri yolculuğa çıkar, sizde ardından iyi yolculuklar dilemek için msj yazmak istersiniz, ama sıradan bilindik şeyler olmasın istersiniz :) İşte o zaman size yardımcı olacak msj, bu yazımızda Melek'ler:)...

Sayfayı Paylaş