gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Güneşin Değdiği Yerden

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Düşlerde yaşadık aşkı çılgın kanatlar taktık Uçmak onurlu bir heyecandı gururlandık Aşkı bilgelikte aradık rolleri sevdalı bir oyundan
    Mavilik olduk uç verdik dudaklardan
    Güneş çiçekleri döküldü geceye sevdaya aktık
    Dağlar aştık diyar diyar canım bahar kokulu
    Cennet eyledik geçtiğimiz her yolu
    Bulutlarla yarıştık bilinmeyen alemlerde
    Duygularla örüldük çiçekleri dantel bahçelerde
    Uçtuk gökkubbede delidivane olduk
    Belki değil mutlak aradık düşlerdeki aşkı
    Oyunlarını verdi çocuklar bekleyişlere
    Sevinçlere batırdık çöküşünü akşamın
    Aşık olduk kalplerde doğduk
    Uyandık güneşin doğdu yerde
    Doğada uyandı rengarenk olduk
    Kuşlar şapkalarına örttü yalnızlıkları
    Mutlu olmayı öğrendik gülmeleri ağlatmadan
    Bayram oldu hayat acıları dağıttık
    Düşlerde yaşadık yeniden varolmayı
    Bebekler ağladı gül dikenini geri çekti
    Kanat çırptık öptük onu güneşin değd

Düş Sokağı Sakinleri - Güneşin Değdiği Yerden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - İlişki

Düş Sokağı Sakinleri - İlişki

Gece indi yine alevlenen büyülere Uyuyan güzel aç kalbimi vurdu Inanmadim hiç akip giden asklara Gel gör ki beni sarkilarimda vurdu Anilar çogalttim mitolojik hikayeler gibi Tanrim bana yeni hüzünler kurdu Acilar biriktirdim kurumayan çiçeklerde Tanrim bana hep yeni yüzler sundu Aklimi yitirdim bir dolunay zamani Tasli denli agir Üzerime yagdi hazan yagmurlari Uzaktaki güzel girdi...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Hindistanname

Düş Sokağı Sakinleri - Hindistanname

Derdime deva eyler gülde öten bülbül Sonra çabucak uçup uzak doguya kanat çirpar Çilenin ünü çoktur gönül aynamda Beklerim yarin iyi eden nefesini Hicranlar çogaltan göçmen dünyamda Tütsünün dumani kaplar loslasmis odami Yilan dansi yapar... benimle... genç bir maharaja... Hari Krishna... Hari Krishna Krishna Krishna Hari Hari Hari Rama... Hari Rama Rama Rama Hari Hari... Neyin...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Arayışlar

Düş Sokağı Sakinleri - Arayışlar

Bulutlardı yağmuru getiren Hüznüm bulut oldu Yağmur oldu yasak sevdamız İnatla gurbete doğdu Acıya büyüdü sevgiler karanlıklar kentinde Güneşi hiç göremeden Oynadığımız bir oyundu Al beni yar götür Götür buralardan Bıktım artık hep aynı varoluşlardan Yitirmekten yitirilmekten Korkudan korkmalardan Aldatmadan aldatılışlardan Hiç almadan hep vermelerden Al beni yar götür Götür buralardan Bıktım...
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Ağladıkça

Düş Sokağı Sakinleri - Ağladıkça

Oturmuş adamlar ak adanın tapınağında Aşıklar gelir meyve verir yeni doğanlara Ölüm müdür içimde kırılan dalgalar Tükenir ömrün yorgun arkadaşı olan Canım bahar Ağladıkça ben kayıp gider yelken Dünya yıkılır düş avına atılır Bağışlayın kuşlar gömdüğüm acıları Kurban verdim şeytanlara Küçük canımı Ağladıkça sen uçup gelir yelken Dünya açılır av düşüne katılır Doğadır büyülü yaşama hayat...

Sayfayı Paylaş