gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Hiç Bilemem

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Günler düşlerden doğar Geceler aykırı bakar umutlara Olduğum yer bu değil
    Beni kimler arar kimler sorar
    Hiç bilemem anlayamam anlatamam
    İçimde kanımı emen kahırlar var
    Ne gizlenirim ne kabarırım
    Aşkın ile yanar olurum
    Tükenmek değildir yoran beni
    Aldanmaktır belam hiç kolay değil
    Dışımda canımı alan tavırlar var
    Aranırım kırık kalplerde
    Bir ışık yanacak diye
    Yürürüm ahşap mahallelerde
    Bir yıldız kayacak diye
    Bütün yalnızlıklar benim olmuş
    Nöbetlerim gelir ağlarım
    Nöbetlerim gider kovalarım
    Kuşlar uçar diyar diyar
    El edemem beni almazlar diye
    Gurbet çürür güneşin kapanışında
    Beklediklerim kalır uçar uçurumlarda
    Düşümde uykumu çalan aşıklar var

Düş Sokağı Sakinleri - Hiç Bilemem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Ölümler

Düş Sokağı Sakinleri - Ölümler

Ölümler çıplak gelir Geceyi indirir yavaşça gözlerine Benden geçmek kolay değil Feryat eder ateş sözlerime Yayılır nefesin çiçeklere Ay ışıldar soğuk bedeninde Günah bana hiç el değil Feryat eder dilim hüzünlere Vedalar doğru değil Sevgiler yalan değil Koşarım ben sensizliğe Bu son bakişsa gitmek Hiç mümkün değil Görünür bana senden kalan Bilirim ki vardır şarkımı duyan...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Mumlar

Düş Sokağı Sakinleri - Mumlar

Mumlar yanar birer birer Karanligi deler iç çekisler Sehirler dolasir gözlerimin önünde Yitik bir çöl hikayesinedir Yarim kalan sözler Çiplak bedenlere girer ruhum Ve seni arar durur gurbetlerde... Yalvaririm savaslarimi durdur Yollarima zincirler vurdur Yalvaririm uzaklarimi durdur Kollarima kanatlar kondur Ask dogar saçlarindan Ben batarim yoklugundan Toprak çeker içine...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Değirmen

Düş Sokağı Sakinleri - Değirmen

Sözlerin gizindeyim zaman geçmiyor Bilmeceler denizindeyim gücüm yetmiyor Dışarda kavgalar devam eder çoğalır sesler Biz güneşler büyütürken içimizde Herkes kendine bir yol çizer ve zaman geçer Sen kendine koşarsın kimse bilmez Kapılar var ki yüreğinde hiç girilmez Gezdiğimiz yerlerse hep bizi söyler Sen ve ben Sonsuzluğa dönen değirmen
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Sana uzaktan bakıyor artık gözlerim Gönlüm senden geçmez Bana döndü hep sözlerim Unutmak o kadar kolay mı sandın? Ayrılık bana aşktır artık Dağılmış saçlarım gönlünün yatağına Uyandırma Sabah olsun ben giderim Sen kal rüyamda Aramak o kadar kolay mı sandın? Yolların bana aşktır artık Ah gitmek o kadar kolay mı sandın? Yolların bana aşktır artık Sesim bende bir yabancı gibi Şaşarım Gönlümün...

Sayfayı Paylaş