gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Hüzün Kovan Kuşu

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gözyaşına dök yağmuru düş uçacak bahara doğru yollara açılıp konuşacak
    mutlu edeceğim yokluğunu

huyumdur hep ölürüm
    nice aşklara bölünürüm
    ayıptır hep tutulurum
    nice ışıkla korunurum

hüzün kovan kuşu gelmiş
    gecenin yanağına konuvermiş
    ay tenli aşık şarkıma
    karşılık vermiş

dışım içimden gelir
    yani gölgem kendimden
    aşktır ölümden güzel olan
    bak ve gör yaşam düşlerdedir

huyumdur hep dirilirim
    nice dağlardan dökülürüm
    ayıptır hep kararımım
    nice öpüşle aklanırım

hüzün kovan kuşu gelmiş
    gecenin yanağına konuvermiş
    ay tenli aşık
    şarkıma karşılık vermiş

Düş Sokağı Sakinleri - Hüzün Kovan Kuşu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Mumlar

Düş Sokağı Sakinleri - Mumlar

Mumlar yanar birer birer Karanligi deler iç çekisler Sehirler dolasir gözlerimin önünde Yitik bir çöl hikayesinedir Yarim kalan sözler Çiplak bedenlere girer ruhum Ve seni arar durur gurbetlerde... Yalvaririm savaslarimi durdur Yollarima zincirler vurdur Yalvaririm uzaklarimi durdur Kollarima kanatlar kondur Ask dogar saçlarindan Ben batarim yoklugundan Toprak çeker içine...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Kuş, Dünya, Kelebek ve Çiçek

Düş Sokağı Sakinleri - Kuş, Dünya, Kelebek ve Çiçek

Döküldü dünden kalan küller Gecenin yeldeğirmeni kollarımdan Ayrıntılar bir bir şekillendi Renk verdi kırılan gülbebekler Yol aldı gençliğim Dağlara kar oldu Uçtu uçtu dünya kuş oldu Bulutlarda kaldı ak şarkılar Gönlüme düşkün oldu yar Düşlerde büyüdü gülbahar Yaşlandı uykum aştı dört duvar Yola aldı gençliğim Kalplere gün doğdu< Uçtu uçtu çiçek kelebek oldu
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Değirmen

Düş Sokağı Sakinleri - Değirmen

Sözlerin gizindeyim zaman geçmiyor Bilmeceler denizindeyim gücüm yetmiyor Dışarda kavgalar devam eder çoğalır sesler Biz güneşler büyütürken içimizde Herkes kendine bir yol çizer ve zaman geçer Sen kendine koşarsın kimse bilmez Kapılar var ki yüreğinde hiç girilmez Gezdiğimiz yerlerse hep bizi söyler Sen ve ben Sonsuzluğa dönen değirmen
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Sana uzaktan bakıyor artık gözlerim Gönlüm senden geçmez Bana döndü hep sözlerim Unutmak o kadar kolay mı sandın? Ayrılık bana aşktır artık Dağılmış saçlarım gönlünün yatağına Uyandırma Sabah olsun ben giderim Sen kal rüyamda Aramak o kadar kolay mı sandın? Yolların bana aşktır artık Ah gitmek o kadar kolay mı sandın? Yolların bana aşktır artık Sesim bende bir yabancı gibi Şaşarım Gönlümün...

Sayfayı Paylaş