gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - KanRevan İçindeyim

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bağışlayın beni sevdalarım Kendimi parçalara (ahh!) ayıramadım Alın gidin korkularımı
    Saçlarımı ellerinizle okşayın
    Hiç bir ayrılık yeniden yeniden yaratmıyor artık beni
    Alın gidin korkularımı
    Saçlarımı ellerinizle okşayın
    Ve bütün ayrılıklar sabah olunca alıyor nefesimi

Kanrevan içindeyim
    Gönlümün derdindeyim
    Yerlerin dibindeyim
    Kurtar ne olur, ne olur
    Kanrevan içindeyim
    Yarimin peşindeyim
    Cennetin izindeyim
    Kurtar ne olur

Aşk ağır yükler bindirdi
    Küçülen omuzlarıma
    Kalplerinizden kaçtım hep
    Varıp gittim en karanlıklara
    Yağmur ıslak mazeretler yükledi büyüyen yangınıma
    Cehennemden düştüm hep
    Beni hiç görmediler
    Yağmur ıslak mazeretler yükledi büyüyen yangınıma
    Seviştim ve yoruldum
    Varıp gittim en yalnızlıklara

Kanrevan içindeyim
    Gönlümün derdindeyim
    Yerlerin dibindeyim
    Kurtar ne olur
    Kanrevan içindeyim
    Yarimin peşindeyim
    Cennetin izindeyim

Düş Sokağı Sakinleri - KanRevan İçindeyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Paryoşa

Düş Sokağı Sakinleri - Paryoşa

Advaşirey karvuşaloy kerdiley vaz Andırvay lafyuvaş Et yu vay şetlentulday ley Şayn yu lof fit Endurget faylayft yu veyt Paryoşa... Paryoşa... Paryoşa Tendır kaftıvol opliyuş vanadey Hefitişıpiyl lona gay vona yuş Paryoşa... Paryoşa... Kırambıl yuveşay ada doy dada dey Yundey fileft veyç ada du didi dey Paryoşa... Paryoşa Paryoşa Anlamazlar garip dilimi Çözemezler beni ben yapan beni Aşklar...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Muraşka

Düş Sokağı Sakinleri - Muraşka

Ferjara hicey Hiceya mararuşa Yeliha ruji ya harguşa Herridey mandi Kurfara eti loya meni loy hargaya uraşa İnna muraşka İna fadey, ina limni, ina godiya Hirjerimanju Manjudey inda huji Mendiya fergira yaruşa Elderi huncay Araju keyadoşa Viteya foraşi uraşa İnna muraşka İna fadey, ina limni, ina godiya İna godiya.... godiya.... ina godiya..... godiya Yuvaşi derey Memiley...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - İkimize

Düş Sokağı Sakinleri - İkimize

Başladığımız yerdeyiz ikimizde Yolların ayrıldığı ve kaybolduğu Akla kara gibiydik zaten Yeni cevabı yok soruların Bazen bulanık bir su bazen berrak gibi görünen Bir dünyaydık yalnızca Artık oyun oynamaya hiç mecalim yok Yaradılışıma aykırıydı herşey Gözyaşlarım beklerdi hep hep bir kenarda Aynı başlangıçlar artık Düşlerin ayrılıp kaybolduğu Akla kara bir arada durmaz Hüzün gelir...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Kan Revan İçindeyim (akor)

Düş Sokağı Sakinleri - Kan Revan İçindeyim (akor)

kan revan içindeyim akor kan revan içindeyim tab notaları E Dm E Bagislayin beni sevdalarim Dm E Kendimi parçalara ayiramadim Am Alin gidin korkularimi E Saçlarimi ellerinizle oksayin F E Hiçbir ayrilik yeniden yaratmiyor artik beni Am Alin gidin korkularimi E Saçlarimi ellerinizle oksayin F E Ve bütün ayriliklar sabah olunca aliyor nefesimi Am Kan revan içindeyim E Gönlümün derdindeyim...

Sayfayı Paylaş