gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Kuş, Dünya, Kelebek ve Çiçek

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Döküldü dünden kalan küller Gecenin yeldeğirmeni kollarımdan Ayrıntılar bir bir şekillendi
    Renk verdi kırılan gülbebekler

Yol aldı gençliğim
    Dağlara kar oldu
    Uçtu uçtu dünya kuş oldu

Bulutlarda kaldı ak şarkılar
    Gönlüme düşkün oldu yar
    Düşlerde büyüdü gülbahar
    Yaşlandı uykum aştı dört duvar

Yola aldı gençliğim
    Kalplere gün doğdu<
    Uçtu uçtu çiçek kelebek oldu

Düş Sokağı Sakinleri - Kuş, Dünya, Kelebek ve Çiçek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Hoşçakal Dünya

Düş Sokağı Sakinleri - Hoşçakal Dünya

"Hoşçakal dünya... Tekrar arıycam seni... Ve başka bir mavi hikaye anlatıcam... Bu defa görünen tarafına"
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Gece ve Düşler

Düş Sokağı Sakinleri - Gece ve Düşler

Bilemedim düşlerin bu kadar korkak Ellerimden uzak olduğunu Göremedim uykuların bu kardar küçülmüş Düşlerimden ayrık durduğunu Yapamam kendime kötü gözle bakamam Segiliyi yerinden oynatamam Ölemem uğruna içimde güller dikemem Sevgiliyi aşkından edemem Güneş bile ağlar halime Ne olacak diye sorar kendine (x2) Bilemedim düşlerin bu kadar yorgun Ellerime tuzak kurduğunu Göremedim uykuların bu...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Dünya Bana Doğru Eğildiğinde

Düş Sokağı Sakinleri - Dünya Bana Doğru Eğildiğinde

Gözlerini kapat yavaşça Aşk konacak uykuna Gözyaşlarını ört usulca Düş ağlayacak aşkına Dünya bana doğru eğildiğinde Güneşlik bir veda yeter bana Düş gördüğünde kül renginde Ellerin boğacak beni Maviye çalacak akan kanım Beni öldürdüğün yerde Dünya bana doğru eğildiğinde Güneşlik bir dua yeter bana Geç atşten yan kalbinden Beni unut ve öyle gel Al ellerimi ver düşlerini Acıyı...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Çiçeklerin Şarkısı

Düş Sokağı Sakinleri - Çiçeklerin Şarkısı

Bütün çiçekler, Acinin duvarini deldiler Yalnizlik gurbet oldu siirlerde Arkadasliklar verdiler bizlere En içten ve bilgece "Bütün çiçekler..." Bütün çiçekler Bir kadinin aglayisindan geldiler Gözyasi bebek oldu ay vakti Mutlu oyuncaklar hep içimizdeydi En sicak ve en deli "Bütün çiçekler..." Bütün çiçekler El degmemis renklerini açtilar Çirkinlikler güzel...
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Acılar Sorular Ve Yüzler

Düş Sokağı Sakinleri - Acılar Sorular Ve Yüzler

Hafifçe ısırılmış bir dünyanın ucundayım Ellerim uzanmış üşüyormuşum Acılar yanlızlığımızın ortak aynası olmuş Düşlerde gördüğümüz hep o derin anlam Ben nerdeyim Hangi düş benim Sen nerdesin Hangi roldesin Hafifçe belirmiş bir gülün açışındayım Daha sıcak daha derin bir yerlerdeyim İçimde büyüttüğüm hep o sorular Başka yüzlerde neden Neden...

Sayfayı Paylaş