gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Zaman Siler Demiştin

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Birgün sen geçmis zamandın Bense yanında anlamların Gezinirken uzaklarda, akşamlarım
    Herşey geçer demiştin
    Geçmeyen şeyler var şarkılarımda
    Silinmiyor yaşananlar

Bir durak var yüreğimde
    Beklerken hep geciktiğim
    Sürüklerken beni sana mevsimleri
    Her kaçış kendini yakalar
    Kaçamadığın şeyler var şarkılarımda
    Her aşk bir mavi masal,
    Anlatılmayan!

Düş Sokağı Sakinleri - Zaman Siler Demiştin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Sepet

Düş Sokağı Sakinleri - Sepet

Bağ bahçesi üzüm verir evlere Bulutlar eşlik eder ellere Tadı mayhoş içecekler var sepetimde Gelin buluşalım pembe düşlerde Dağ evleri büyülü mavi oyuncaklardır Aşıklar kara üzüm toplamışlardır Gelin uzanalım kokulu çimenlere Tadı mayhoş içecekler var sepetimde
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Paryoşa

Düş Sokağı Sakinleri - Paryoşa

Advaşirey karvuşaloy kerdiley vaz Andırvay lafyuvaş Et yu vay şetlentulday ley Şayn yu lof fit Endurget faylayft yu veyt Paryoşa... Paryoşa... Paryoşa Tendır kaftıvol opliyuş vanadey Hefitişıpiyl lona gay vona yuş Paryoşa... Paryoşa... Kırambıl yuveşay ada doy dada dey Yundey fileft veyç ada du didi dey Paryoşa... Paryoşa Paryoşa Anlamazlar garip dilimi Çözemezler beni ben yapan beni Aşklar...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Muraşka

Düş Sokağı Sakinleri - Muraşka

Ferjara hicey Hiceya mararuşa Yeliha ruji ya harguşa Herridey mandi Kurfara eti loya meni loy hargaya uraşa İnna muraşka İna fadey, ina limni, ina godiya Hirjerimanju Manjudey inda huji Mendiya fergira yaruşa Elderi huncay Araju keyadoşa Viteya foraşi uraşa İnna muraşka İna fadey, ina limni, ina godiya İna godiya.... godiya.... ina godiya..... godiya Yuvaşi derey Memiley...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - İkimize

Düş Sokağı Sakinleri - İkimize

Başladığımız yerdeyiz ikimizde Yolların ayrıldığı ve kaybolduğu Akla kara gibiydik zaten Yeni cevabı yok soruların Bazen bulanık bir su bazen berrak gibi görünen Bir dünyaydık yalnızca Artık oyun oynamaya hiç mecalim yok Yaradılışıma aykırıydı herşey Gözyaşlarım beklerdi hep hep bir kenarda Aynı başlangıçlar artık Düşlerin ayrılıp kaybolduğu Akla kara bir arada durmaz Hüzün gelir...
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...

Sayfayı Paylaş