gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

düşerim..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

düşerim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adminler karakola düşerse

adminler karakola düşerse

Adminler Karakola Düşerse... Adminler Karakola Düşerse... Polis : Adın ne? Admin: Admin Polis : Ne admini olm adın ne? Admin: Ha tamam s..... Polis : ....... ne iş yapıyorsun Admin: Adminim Polis : Orasını anladık başka ne iş yaparsın Admin: Ne İş Olsa Yaparım Polis : Bak sen Admin: Wallahi Öyle yaa bakmayın kötü kötü Polis : İyi bakalım Admin: Beni neden aldınız Polis : Sen yasak...
  2. Küfre düşersek ne yapmalıyız

Küfre düşersek ne yapmalıyız

Küfre düşen ne yapmalı? Sual: Bilip bilmeden çok söz söylüyor, doğru yanlış çok iş yapıyoruz Farkında olmadan küfre düşmüşsek ne yapmamız lazımdır? CEVAP İslam âlimleri buyuruyor ki: Her Müslümanın Allahü teâlânın emirlerine uyması, yasak ettiği şeylerden kaçması gerekir İbadetleri yapmaya, haramlardan sakınmaya önem vermeyenin imanı gider, kâfir olur Kâfir olarak ölen kimse, ahirette sonsuz...
  3. Karlar Düşer...

Karlar Düşer...

Birbirinden güzel karlı dağların resimlerini sizler için ekliyorum Melek'ler.Beğendiğinizi alabilir dilediğinizce kullanabilirsiniz:tik:
  4. metin2 simit nereden düşer

metin2 simit nereden düşer

metin2 bereket meyvesi ARkadaşlarım metin2 oynuyorum da metin2 simit tam olarak nereden alınıyor neden düşüyor bilgisi olan var mı ?=
  5. İlk Cemre Nereye Düşer

İlk Cemre Nereye Düşer

İlk Cemre Nereye Düşer ? Merhaba arkadaşlar size sorum şu İlk Cemre Nereye Düşer

Sayfayı Paylaş