gebe
  1. bebişim

bebişim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Düşler Vurulunca Düşerler.. Mi...??

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında bebişim tarafından paylaşıldı.

Kan dışımıza, gözyaşı içimize akar demiştin. Korkmuştum sözlerinden, yere göğe koymak istememiştim. Sen inatla söylemiştin, durmadan,
    ağlamalarıma aldırmadan. Şimdi sana bir cevabım var işte...

Şıp..
    Şıp...
    Şıp....

Oyuklarını görmüyor musun? Dışarı akması nedendir zannediyorsun? Delip içimizi, içimizden içre yol bulup gitmesi...

alıştım.../
    yalan.../
    uzat.../
    düş...
    düş.../tüm
    düş.../ kün....
    düş.../sen
    düş.../mem...
    düş.../tü.../
    vurul.../du.../
    düş...tü/
    gurul....tu

Kısa bir oyundu bu, kelebekleri öldürmeseydin anlayacaktın. Bir de

susmasaydın... İçime sapladığın kazıkların kıymıkları saçma sapan dağılmış

etrafa. Cinayet kokuyor nefesin.

Düşler Vurulunca Düşerler.. Mi...?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. burun ucu düşer mi

burun ucu düşer mi

Burun ucu düşebilirmiş....:) Bölümü’nden Doç. Dr. Cenk Şen, rinoplasti sonrası burun ucu düşmeleri hakkında bilgi verdi. Rinoplasti ameliyatları günümüzde artık burnu ciddi anlamda küçültmekten çok şekillendirme ve doğal bir görünüme kavuşturma ameliyatları olarak görülüyor ve uygulanıyor. Rinoplasti isteğiyle başvuran hastalarımızda uzun bir görüşme süreci sonunda yapılacaklar...
  2. Pollyanna da umutsuzluğa düşer miydi?

Pollyanna da umutsuzluğa düşer miydi?

pollyanna ne demek Öyle bir yazıyla karşı karşıyasınız ki kendi kendinizi sınamak için bir fırsat olan.Kalemin kalbimi bu kadar sarsacak şekiller oluşturması gerçekten de mükemmel bir duygu.Ben bu yazıya resmen hayran kaldım.Bir paranoya , geliş gidiş anları , çaresizlik ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi meleklerim.Şiddetle tavsiye ediyorum okuyun bu yazıyı ve fikirlerinizi merak ediyorum...
  3. Gayrımeşru kazanan kişilere zekat düşer mi?

Gayrımeşru kazanan kişilere zekat düşer mi?

rüyada gayrimeşru bebek görmek Geçimini gayrımeşru yollardan kazanan kişiler zekat verebilir mi ve bu gibi kişilere zekat düşermi sorusuna yanıt olarak gerekli olan bilgileri aktarıyorum Gayrimeşru yolla elde edilen kazancın sahibi belli ise, bu kazancın sahibine iade edilmesi; belli değil ise, karşılığında sevap beklenmeksizin yoksullara veya hayır kurumlarına verilerek elden çıkarılması...
  4. Kardeşe Zekat verilir mi düşer mi ?

Kardeşe Zekat verilir mi düşer mi ?

Kardeşe zekat verilir mi, daha doğrusu kimlere zekat verilir melekler bu hususta bana yardımcı olabilir misiniz lütfen.
  5. Fatmagül'ün Suçu Ne Kerim Vuruldu Ölecek mi ?

Fatmagül'ün Suçu Ne Kerim Vuruldu Ölecek mi ?

fatmagülün suçu ne kerim fatmagülün suçu ne kerim ölecek mi fatmagülün suçu ne kerim vuruldu Sevgili melekler, ekranların soluk soluğa izlenen dizilerineden Fatmagül'ün Suçu Ne yine heyecanlı bir fragmanla izleyicileri merak içinde bıraktı. Fatmagül’ün önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan 58. bölümünde Fatmagül’ün eski nişanlısı Mustafa, öfkeden delirip Kerim’i vuruyor. Fatmagül’ün Suçu...

Sayfayı Paylaş