gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Düşlerim sana

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Efkar zulamda,sırtımda körpe sevda...
    Yollar sınıra uzanıp vuslata an kalırken,umut takılır tellere,düşlerim düşüşlerim olur...

Yürek yağmalanmış çalınmış mutluluk haberim olmadan...

'Gittin sevgili;güvenmekten,bağlanmaktan korktuğunu varsayarak,sevdiğini söyleyerek ;Bu kaçıncı gitmeler ah...Bu kaçıncı parçalanış

Öznesi değişti cümlenin._di li geçmiş zamanlar şimdiyi kucakladı,

'Gidiyorum sevgili..............

Yüzleşma vakti zaman...Kaçmadan yakalamalıyım.Vicdanım lal,iyi hal için sebep arayışında.

Yüreğinin etrafına duvarlar örmüştün,hala küçük bir kızım ya,yaramazlık işte...
    Çıkmaya çalıştım duvarlarına,her seferinde düştüm...Düşlerim düşüşlerim oldu yine...

Sessiz sinemanın karşılıklı oyuncularıydık,sen geçmişi anlatıyordun.ben geleceği;sen hayatı deniyordun içinde,ben deneme yazıyordum içimden;
    ne ben derman olabildim geçmişine ne de sen umudum olabildin geleceğime....Biz sadece bugünü öldürdük...
    Bugünse 'biz' i ...

Sitem etme,bırak yazma..
    Sadece;
    Sadece geceyi yırt yüreğim,ışık saçılsın yollarıma.

Düşlerim sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana

Sana

Her yerde kar var ve dışarısı tahmin edilemeyecek kadar soğuk.Aklımda binlerce düşünce var ve sen.Binlerce düşüncenin içinden sıyrılıp, ortaya çıkan yada onların içinde sivrilen sen. Seni bana kim verdi;kim tanıştırdı nasıl tanıştık hatırlamazsın bile. Şimdi sana oturup anlatsam bana gülersin.Okula ilk hafta gelmemiştin,ikinci hafta geldiğinde arkada oturuyordun.İngilizce Öğretmenimiz Hasan...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Veremem Sana Acımı

Düş Sokağı Sakinleri - Veremem Sana Acımı

Sözcüklerim bulur aşığın ateşini Yıkar gider beni ölüm gibi Bakışların deler içimdekileri Kaldırıp atar beni ceset gibi Arayıp bulmak neyi değiştirir Karşımda duruyor suretim Gülü bitirir... Veremem sana acımı Kirlenir dünya Şehrin boş sokakları Islanır gözyaşıyla Kovalar arabalar Arkamdaki aynayı Kırılınca biter anlarım Düşümdeki rüya Yollarım yorar yarin günahını Döver...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Veremem Acımı Sana

Düş Sokağı Sakinleri - Veremem Acımı Sana

Sözcüklerim bulur aşığın ateşini Yıkar gider beni ölüm gibi Bakışların deler içimdekileri Kaldırıp atar beni ceset gibi Arayıp bulmak neyi değiştirir Karşımda duruyor suretim Gülü bitirir... Veremem sana acımı Kirlenir dünya Şehrin boş sokakları Islanır gözyaşıyla Kovalar arabalar Arkamdaki aynayı Kırılınca biter anlarım Düşümdeki rüya Yollarım yorar yarin günahını Döver olur beni boş kitap...
  4. Düşler

Düşler

Düşler, bir gecede dört beş kere olan, her seferinde 20 dakika süren ve uyku zamanının %20-25'ini kapsayan hızlı göz hareketleri (REM) yahut paradoksal uykuyla ilgilidir. Bu sırada alınan EEG kayıtları, bir uyuklama halindeki EEG kayıtlarını andırır ve 4-10 c/san, dalgalardan oluşur. Ortodoks uykunun tersine, REM uykusundan uyanan hastalar düş gördüklerini söylerler ve bu düşleri uzun uzun,...
  5. *düşümde * düştün*

*düşümde * düştün*

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş