gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

düşlerinde gelinlik var!

Konu, 'Magazin' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

alex sevgilisi
    TANYELİNİN UFUKTA EVLİLİK VAR HADI HAYIRLISI MUTLULUKLAR

Sürekli ayrılıp barıştığı Yunanlı sevgilisi Alex Syroplas ile 22 Kasım'da Atina'da evlenecek olan oryantal Tanyeli, evlilik hazırlıklarının yoğun bir tempoda sürdüğünü söyledi. Bundan önceki evliliklerinde hiç gelinlik giymediğini ve ilk kez gelinlik giyeceğini söyleyen Tanyeli, ''Bir aydır gelinlik araştırıyorum fakat beğenemiyorum. Arkadaşlarımın hepsini arıyorum, fikirlerini alıyorum. Her gece rüyamda gelinlik giyiyorum. Düğüne çok az kalmasına rağmen hâlâ gelinlik bulamadım'' dedi. Atina'daki King George Plus Otel'deki hazırlıklarını kendisinin takip ettiğini belirten Tanyeli, ''Bir saattir masa düzeniyle ilgili tartışma yaşıyorum. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar takip ediyorum. Düğün içinde çeşitli süprizler olacak. Ayrıca kına gecesi de yapacağım'' dedi.

KAYNAK AKTİFHABER

2. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
düşlerinde gelinlik var! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşler

Düşler

Düşler, bir gecede dört beş kere olan, her seferinde 20 dakika süren ve uyku zamanının %20-25'ini kapsayan hızlı göz hareketleri (REM) yahut paradoksal uykuyla ilgilidir. Bu sırada alınan EEG kayıtları, bir uyuklama halindeki EEG kayıtlarını andırır ve 4-10 c/san, dalgalardan oluşur. Ortodoks uykunun tersine, REM uykusundan uyanan hastalar düş gördüklerini söylerler ve bu düşleri uzun uzun,...
  2. Sizce siz neden Varsınız? Hiç düşündünüz mü?

Sizce siz neden Varsınız? Hiç düşündünüz mü?

Kitap bölümüne eklicektim fakat bu bölüme daha uygun olduğunu düşündüm. Felsefe-Psikoloji-Ruhsal Gelişim amin Zefrel- Kendince bir his Ecce yayıncılık 432 sayfa 2008 Evet, kıyametim kopmuştu, Kıyametimdeki sur beynimde bir kez üflenmişti bile. Dur diyemezsin, son diyemezsin. …Öncelikle sadece kendinsen Sadece en azından şu an kendinsen, ya da kendin olmayı daha...
  3. Bir düşüm var

Bir düşüm var

Bir düşüm var,bir şarkı söylemek içiN Herşeyin üstesinden gelmek içiN Eğer bir peri masalınıN Mucizesini görürseN Başaramazsan bilE Geleceği elde edebilirsiN Meleklere inanıyoruM İyilik gördüğüm herşeydE Meleklere inanıyoruM Doğru zamanın geldiğini bildiğimdE Nehirden karşıya geçeceğiM Bir düşüm vaR
  4. Caroline'nin gelinliğini bilen var mı ?

Caroline'nin gelinliğini bilen var mı ?

caroline nin gelinliği caroline gelinliği carolinin gelinlik Arkadaşlar dün öyle bir geçer zaman ki yi izlerken caroline'nin giymiş olduğu gelinlik çok ama çok hoşuma gitti. Yakın zamanda evleneceğim için o gelinliğin aynısından yaptırmak istiyorum. Gelinlik modelini bilen acaba paylaşabilir mi? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
  5. Burcu Kara Gelinlik Modelleri var mı

Burcu Kara Gelinlik Modelleri var mı

burcu kara gelinliği burcu kara gelinlik Yakında evleneceğim arkadaşlrım çok yakın bir kankam düğününde Burcu Kara yapımı gelinliklerden bir tane giymişti gerçekten de melek gibi olmuştu. bana 2011 sezonunda burcu karanın çıkarttığı gelinliklere örnekler verebilirmisiniz. Öptüüüüüm.

Sayfayı Paylaş