gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Düşman askerine karşı yürümek

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada düsman askerine karsi yürümek, ilim ve mal talebinde azim ve ihlasa bazen de, hacc için hazirianmaya veya hacc mevsimine kavusmaya isaret eder. Bir kimse rüyada bizzat düsman askerine karsi yürüse, o kimse itaat ve takat getiremeyecegi bir seyde ruhu veya mali ile korku ve tehlikeye düser.

Düşman askerine karşı yürümek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hızlı yürümek

hızlı yürümek

Rüyada sür'atle yürümek, insanin çabucak ölmesine veya rütbenin gitmesine, bazen de hacca isaret eder.
  2. Yürümek

Yürümek

Düz yolda yürümek İslamın prensiplerine uymaya, Sokakta çanta veya evrakla yürümek ehli için memuriyete, Yalınayak yürümük üzüntü ve kederin gitmesine, Mutedil ve orta bir seyirle yürümek alçak gönüllülüğe, takvaya, Koşarak yürümük düşmana galip gelmeye,, Gerisin geri yürümek dinen bozukluğa yahut başladığı işten vazgeçmeye, Kibirli bir şekilde yürürken yüsüztü düşmek dünya ve ahirette hüsrana...
  3. Düşman Karşisinda Askeri Isyan Suçlularinin Cezasi

Düşman Karşisinda Askeri Isyan Suçlularinin Cezasi

Madde 102 - Askeri isyan düşman karşısında yapılmışsa isyana iştirak edenlerin hepsine ölüm cezası verilir
  4. Aşka yürümek..

Aşka yürümek..

Aşka Yürümek… Aşka yürümek gerek, ayakları yaka yaka. Yüreği yakmadan önce alıştırmak gerekir bedeni yanmaya. Hangi durumda olursa olsun ruh, aşka yürümek gerek! Aşka Yürümek… Bütün kırılmışlıklarımıza rağmen ve bütün yorgunluğumuza, hiç vazgeçmeden yeniden denemek gerek. Aşk, kaçıncı aldanıştan sonra bulur insanı belli olmaz. Ümidi kırmamak gerek! Aşka yürümek kolay iş değildir. Ne...
  5. rüyada yürümek

rüyada yürümek

Melekler bu gece rüyamda yürüyerek meleketimden istanbula yürüyerek geliyodum ve yorumunu sizlerlede paylaşmak istedim belkide benim gibi rüyasında yürüyenler vardır diye Rüyada düz ve dogru bir sekilde yürüdügünü gören kimse, hayirla riziklanir. Sokaklarda yürüdügünü ve elinde de bazi talimatlar oldugunu gören kimse, eger ehilse kendisine memuriyet verilir. Rüyada yalin Ayak yürümek üzüntü...

Sayfayı Paylaş