gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Düşman Kardeşler Dizisi Nerede Çekiliyor acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bu yeni dizi olan Düşman Kardeşler Dizisi Nerede Çekiliyor acaba merak ettim aranızda nerede çekildiğini bilen var mı dizinin?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Düşman Kardeşler Dizisinin çekimleri Gelibolu’da özel olarak kurulan sette yapılıyor. DizininTemmuz ayında başlaması bekleniyor.

Düşman Kardeşler Dizisi Nerede Çekiliyor acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

nuri dizisi nerede çekiliyor sırat dizisi nerede çekiliyor sırat nerde nerde çekiliyo nuri Yakın bir zamanda ekranlarda başlayacak olan Sırat dizisinin nerede ve ne şekilde çekildiğine dair bilgileri sizlerle paylaşıyorum.Bakalım bu yepyeni başlayacak olan dizi beklenilen ilgiyi ve reytingi görebilecek mi?Bunu ilerleyen günlerde hep birlikte görüp öğrenecez:tik: Başrollerini Rutkay Aziz,...
  2. Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor bilen var mı ben baktım ama göremedim haberlerini belki de kaçırdım bilen yazarsa sevinirim.
  3. Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncu Kadrosu

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncu Kadrosu

Düşman Kardeşler oyuncuları Düşman Kardeşler oyuncu isimleri Çanakkale civarında çekilecek olan Düşman Kardeşler dizisi ve oyuncu kadrosu ile ilgili olarak sizleri bilgilendiriyoruz melekler :) Senaryosunu Filiz Ekinci ve Baykut Badem'in yazdığı "Düşman Kardeşler" dizisi, Çanakkale civarında çekilecek. Bir Trakya komedisi olarak çekilecek olan Dizinin çekimleri Mayıs ayında...
  4. Son Yaz Balkanlar Dizisi Nerede Çekiliyor acaba

Son Yaz Balkanlar Dizisi Nerede Çekiliyor acaba

Merhaba hanımlar hepinize keyifi ve neşesi bol mu bol günler diliyorum ve size bir soru soruyorum acaba Son Yaz Balkanlar Dizisi Nerede Çekiliyor biliyor musunuz?
  5. Sungurlar Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Sungurlar Dizisi Nerede Çekiliyor ?

sungurlar nerede çekiliyor,sungurlar dizisi çekim yeri neresi,sungurlar hangi ilimizde çekiliyor,sungurlar dizisi nerede çekiliyor Dizimizin en çok merak edilen konularından birisi olan ve 1. bölüm tanıtım fragmanı ile ne zaman çekileceği netleştiği "Sungurlar Dizisi" çekimlerine Eskişehir ilimizde yapmaktadır.İlerleyen günlerde çekim yerinin değişmesi beklenmiş olsa da ilk...

Sayfayı Paylaş